Як додати замітку до електронного повідомлення в Outlook 2020

Як додати замітку до електронного повідомлення в Outlook 2013

Іноді бувають моменти, коли вам необхідно додати замітку до отриманого електронного повідомлення. Можливо, вам потрібно буде що-небудь згадати про відправника або нагадати будь-яку інформацію про вміст. Є кілька способів додати таку позначку.

Важливо: Ви також можете створити нову задачу, яка містить повідомлення, які ви отримали. Це дуже корисно в тих випадках, коли вам необхідно зробити дію, пов’язане з електронною поштою. Нове завдання буде містити абсолютно всі вміст (за винятком вкладень) повідомлення.

Одним з методів додати нотатку до повідомлення є установка прапорця. Щоб встановити такий прапорець, необхідно натиснути правою кнопкою на зображення прапорця у відповідному меню повідомлення і вибрати «Користувацький».

У вікні ви можете вибрати вже створені замітки.

Також, існує можливість створення власної замітки. Виберіть дату початку та дату завершення нагадування, якщо це необхідно і натисніть клавішу Ок.

Прапорець буде відображатися на електронних листів у тому випадку, якщо ви двічі натиснете на дане повідомлення, щоб відкрити його в додатковому вікні.

Крім цього, ви можете помітити курсор в рядку теми повідомлення, щоб додати до нього текст, так, як це показано на скріншоті.

Після того, як ви закриєте вікно повідомлення, з’явиться вікно підтвердження збереження змін. Щоб зберегти створену замітку, натисніть клавішу «Так».

Ваші замітки будуть відображатися як частина однієї теми в списку повідомлень. 

Ви також можете додати замітку до перегляду повідомлення. Для цього потрібно дозволити редагування повідомлення. Двічі натисніть на повідомлення, щоб відкрити вікно повідомлення. Натисніть на вкладку «Дії» в розділі «Перемістити» і виберіть у спадному меню пункт «Редагувати».

Далі, натисніть на вміст повідомлення і введіть потрібну замітку.

Після того, як ви закриєте вікно повідомлення, з’явиться вікно підтвердження збереження. Натисніть «Так», щоб зберегти нотатку.

Ви можете побачити вашу замітку, якщо вона видна як частина вмісту повідомлення, розміщена на початку. Таким чином, вона буде відображатися в списку повідомлень електронної пошти.

Ви можете використовувати розділ Нотатки в Outlook щоб створити окрему замітку і прикріпити її до повідомлення. Для цього необхідно натиснути на клавішу в меню навігації і вибрати Нотатки з меню, що випадає.

Натисніть на кнопку Нова нотатка в головному вікні (або натисніть сполучення клавіш Ctrl + N), щоб створити нову замітку.

Введіть потрібний вам текст у вікні невеличкої замітки, який з’явиться перед вами, після чого, закрийте це вікно, зберігши текст.

Щоб прикріпити вашу замітку до повідомлення, переконайтеся, що розділ пошти Outlook є активним. Натисніть двічі на повідомлення, до якого хочете прикріпити замітку. Залишивши відкритим вікно, поверніться в головне вікно Outlook і виберіть в розділі Нотаток потрібну вам. Після цього, перетягніть її на вікно повідомлення. Ця замітка повинна додасться як вкладення до повідомлення.

Після того, як ви закриєте вікно повідомлення, з’явиться вікно підтвердження дій, де вам потрібно натиснути «Так» для збереження змін. 

Повідомлення, які будуть відзначені скріпкою, вказують на те, що в них присутня вкладення.

При додаванні замітки до повідомлення у вигляді вкладень вам не доведеться зберігати оригінал даної замітки. Тепер, ця замітка буде збережена разом з повідомленням.

Ссылка на основную публикацию