Як додавати нові ярлики в «Мій комп’ютер» Windows 7 і 8


Як додавати нові ярлики в «Мій комп’ютер» [Windows 7 і 8]

Іконка «Мій комп’ютер» відкриває нам швидкий доступ до жорсткого диска (або твердотельному накопичувача), флешка та ін. Однак якщо ви належите до числа користувачів, у яких на робочому столі немає нічого зайвого, то ви цілком можете собі дозволити розмістити на ньому ярлики різних програм. Для цього ми пропонуємо скористатися запропонованим в даній статті способом.

За допомогою цього методу ви зможете додати в меню «Мій комп’ютер» ярлики часто використовуваних програм. Це означає, що ви будете отримувати швидкий доступ до програм або папок, а також швидко перемикатися між вкладками в Windows Explorer.

Додавання програмних ярликів в «Мій комп’ютер»

Почати потрібно з відкриття спеціальної папки. Ярлики, які ви в неї помістіть, з’являться в меню «Мій комп’ютер». 

Натисніть клавіші «Windows + R», введіть «% appdata%» і клікніть «Ок».

Потім перейдіть в «Microsoft>Windows>Network Shortcuts ». Програмні ярлики, які ви сюди додасте, будуть відображені в «Моєму комп’ютері», – ось і все.

Після того, як ви відправите в цю папку бажані ярлики, в меню «Мій комп’ютер» з’являться відповідні ярлики.

Додавання в «Мій комп’ютер» ярликів папок

Ви можете додати будь-який ярлик, і ярлик папки не виняток. Зробити це можна легко і просто: клікніть правою кнопкою миші по часто респонденти користуються послугами папці і виберіть «Створити ярлик». 

Тепер вам потрібно всього-на-всього вирізати (Ctrl + X) створений ярлик і вставити (Ctrl + V) в папку «Network Shortcuts» (як і в попередньому випадку).

 

Додавання ярликів панелі управління

Крім усього іншого, отримати швидкий доступ можна і до часто використовуваних ярликів панелі управління. Все, що від вас вимагається, це перетягнути потрібне з панелі управління в папку «Network Shortcuts». 

Ось, що вийде в підсумку, коли всі ярлики будуть додані:

Тепер в «Моєму комп’ютері» знаходяться всі ярлики, якими ви часто користуєтеся, що значно прискорить вашу роботу і заощадить ваш час, проведений за комп’ютером.

Ссылка на основную публикацию