Як долучитись до певної групи в фейсбук: докладна інструкція

Знайомство з Facebook, як і з будь-якою іншою соціальною мережею, слід починати з малого. Справа в тому, що дана соціальна мережа на перших порах може показати дуже складною у використанні, особливо, якщо користувач не дуже досвідчений в подібних питаннях. Саме тому краще всього пізнавати світ Фейсбуку поступово, не поспішаючи розбираючись в його тонкощах і премудростях.

Про деякі нюанси я розповідав вам раніше, наприклад, про те як додати друзів на Фейсбуці. Сьогодні ж мені хотілося б поділитися інформацією щодо того, як вступити в групу в Фейсбук. Якщо вам теж цікаво дізнатися про це, запрошую ознайомитися з матеріалом разом зі мною!

Навіщо потрібно вступати в групу

Чесно сказати, після звичного ВКонтакте, де весь інтерфейс гранично простий і зрозумілий навіть новачкові, розібратися з Фейсбук мені було складно. А відшукати розділ «Групи» і зовсім проблематично, адже він знаходиться не на виду, потрібно знати, де шукати. Так чи варто взагалі витрачати свій час на пошуки і вступати в співтовариства Facebook? Безсумнівно, варто! Група – це відмінна можливість бути в курсі цікавлять вас подій, знайомитися і спілкуватися з однодумцями. Крім того, в будь-який момент ви можете зробити репост сподобалася публікації, внаслідок чого вона виявиться на вашій сторінці.

Як долучитись до певної групи

Тепер безпосередньо про те, як же вступити в групу в Facebook. Просто дотримуйтесь моїх рекомендацій, і я обіцяю, що у вас все вийде.

  1. Спочатку, як водиться, зайдіть в соцмережу під своїм ім’ям, введіть пароль.
  2. Далі в шапці сайту (в верхньому лівому кутку) скористайтеся рядком пошуку та введіть потрібний вам запит. Наприклад, я написав «Харків».
  3. Випаде меню, в самому низу якого – «Більше результатів за запитом», натискайте на цей рядок.
  4. Потрібний нам тип результату – «Групи».
  5. Далі будуть показані всі групи, які відповідають вашому пошуковому запиту. Виберіть бажану групу або кілька, поруч з кожної є кнопка «Приєднатися», після натискання на неї ви станете учасником даної групи.


До речі, це не єдиний спосіб вступити в групу в ФБ. Від першого він відрізняється тим, що вам не потрібно вводити конкретний запит, можна просто «погуляти» по різним групам, і вибрати щось, так би мовити, по ходу справи.

  1. У лівій частині вікна знайдіть розділ «Групи», клікніть на нього.
  2. Ви будете перенаправлені на сторінку з кількома розділами, а саме: рекомендовані групи, групи друзів, місцевий і для продажів. Натискайте на будь-який, переглядайте всі пропозиції, вибирайте вподобане співтовариство.
  3. Щоб вступити в нього, знову-таки, тисніть на кнопку «Приєднатися».

За допомогою таких ось нехитрих правил ви зможете знайти будь-яку групу в соціальній мережі Facebook і вступити в неї в будь-який момент.

Ссылка на основную публикацию