Як довго працює Surface Book в режимі планшета?

З усіх продуктів, які були представлені на недавній прес-конференції Microsoft, найбільший інтерес у громадськості викликав інноваційний ноутбук Surface Book з 13.5-дюймовим екраном. Насправді це перший ноутбук в історії компанії, але це набагато більше, ніж просто ноутбук.

Багато шанувальників Microsoft поспішили назвати його «вбивцею MacBook» і причини для такого визначення безперечно є. Surface Book став найпотужнішим пристроєм серед 13-дюймових ноутбуків / гібридів, які побачать світ до кінця цього року.

Будучи ультрапортативним, супертонкими і легким, він оснащений новим процесором Intel Skylake з шостого покоління (Core i5 або i7), дискретною графікою від NVIDIA, до 16 ГБ RAM і SSD-накопичувачем місткістю до 1 Тб. Все це робить його істинним чемпіоном серед ультрабуків.

Особливо цікавим рішенням є унікальний дизайн шарніра (багато в чому схожий на той, що пропонує Yoga 3 Pro від Lenovo), що з’єднує дисплей Surface Book з основним корпусом пристрою. Завдяки такій конструкції забезпечується додаткова гнучкість для позиціонування дисплея, що в свою чергу забезпечує максимальну зручність при роботі. Більш того, одним натисканням спеціальної кнопки ви можете відокремити екран від клавіатури і працювати в режимі планшета. Здавалося б, краще з обох світів в одному пристрої. Але так чи інакше, Surface Book не зможе замінити вам планшет з однієї простої причини: час автономної роботи.

На сторінці специфікацій Surface Book на офіційному сайті Microsoft йдеться про 12 годин роботи без підзарядки в режимі відтворення відео, однак мова тут йде про сценарії використання, коли пристрій повністю в зборі; як щодо просто планшета?

Основна батарея Surface Book розміщений в клавіатурі, тоді як батарея в корпусі дисплея є допоміжною, а тому має меншу ємністю. Співвідношення між ними становить приблизно 3: 1, тобто при використанні пристрою окремо від клавіатури можна очікувати приблизно три години без підзарядки.

Звучить не так багато, якщо порівнювати з новим Surface Pro 4, який обіцяє до 9 годин, але ми повинні мати на увазі призначення Surface Book. Складно уявити, що щось хто стане його купувати, щоб використовувати як планшет. Звичайно, багато хто знайде йому застосування і в такій якості, але переважна більшість часу користувачі будуть користуватися перевагами основної батареї, підключивши дисплей з клавіатурі.

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию