Як дивитися безкоштовні канали на Смарт ТВ? докладна інструкція

Більшість тих, хто має Smart-телевізор, до сих пір використовують кабельне ТБ, навіть не знаючи про те, що можна підключити безкоштовні канали на Смарт ТВ за допомогою програми для IPTV.

IPTV – це чудове рішення, за допомогою якого зможете дивитися ТБ у відмінній якості і що найголовніше – зовсім безкоштовно. Є два варіанта:

 • додаток SS IPTV;
 • програма Vintera TV.

Обидва способи дають можливість переглядати канали без абонентської плати, так що вибір за вами.

Смарт ТВ дивитися безкоштовно ТБ канали, що потрібно?

Отже, ви маєте телевізор з Smart TV і хочете переглядати канали безкоштовно. Задається питанням, що необхідно, щоб все працювало без придбання окремого пакета у провайдерів? Буде потрібно небагато, а саме:

 • щоб телевізор міг підключатися до інтернету;
 • комп’ютер або ноутбук для зміни параметрів доступу;
 • базові знання у використанні LG Store;
 • плейлист з переліком каналів.

Саме нелегке завдання – визначиться з переліком каналів. IPTV завжди сповнений пропозицій, тому пробуйте різні варіанти, щось знайде для себе кожен.

Смарт ТВ безкоштовні канали налаштувати IPTV

Для початку необхідно ТВ з’єднати з Wi-Fi. Додаток підтримує з’єднання за допомогою кабельного ТБ і Wi-Fi, різниці в підключенні не існує. Тепер можна починати саму настройку IPTV.

Переглядати канали за допомогою інтернет з’єднання можливо завдяки додатку SS IPTV. Для цього потрібно плейлист з переліком каналів і параметрами доступу, а також проста настройка телевізора. Спочатку потрібно створити свій аккаунт, вам буде надіслано листа на електронну пошту, в якому треба підтвердити реєстрацію, а потім отримані дані ввести в параметрах підключення TV. Завдяки авторизації, користувачеві відкривається повний доступ до всіх можливостей програми.

Після виконаної роботи, відкриється доступ до магазину LG Store, саме в ньому і знаходиться додаток SS IPTV. Слід запустити програму і натиснути на клавішу для завантаження доповнення. Після нетривалого очікування пакет буде завантажений і встановлено, залишилося запустити додаток.

Коли ви вперше запустите додаток, відразу ж плейлиста не знайдете, так як його потрібно створювати самостійно. Перед користувачем з’явиться меню, далі потрібно:

 1. Слідувати в «Налаштування».
 2. Вибрати пункт «Завантажити плейлист».
 3. Клікнути на «Створити плейлист».

Що відноситься до створення списку відповідних каналів, то є два варіанти:

 • відшукати і ввести адресу самостійно в меню телевізора;
 • синхронізуватися через Wi-Fi з комп’ютером або ноутбуком і управляти переліком каналів через нього.

Адреси для плейлистів знаходяться на сайтах провайдерів IPTV або викачуються з сайту SS IPTV за кодом, але він щоразу змінюється. Чисельність зовнішніх рейтингів не має обмеження, але внутрішній – всього 1. Для завантаження зовнішніх каталогів каналів рекомендується:

 1. Відкрити підменю «Контент».
 2. Вибрати пункт «Зовнішні».
 3. Клікнути «Додати».
 4. Вказати ім’я створеного каталогу і посилання.

Щоб додати внутрішній список необхідно:

 1. Відкрити категорію «Загальні» в налаштуваннях програми.
 2. Натиснути «Отримати».

Дійсний список буде добу або поки не створять інший код. Його потрібно скопіювати на сайті SS IPTV в розділі для редагування плейлиста і клікнути «Додати».

Lg Смарт ТВ безкоштовні канали з додатком Vintera TV

Смарт ТВ перегляд безкоштовних каналів з Vintera TV в налаштуванні і використанні набагато простіше, ніж вище описане додаток, так як у цієї програми вже є готовий список каналів, плейлист завантажувати не потрібно. Вибір тут невеликий, але багатьох користувачів влаштовує.

Встановити додаток зможе користувач з будь-яким рівнем навичок.

Покрокова інструкція:

 1. Зайти в магазин LG Store.
 2. Знайти Vintera TV.
 3. Завантажити додаток.
 4. Дочекатися, поки воно встановитися.

Після цього вільно можна приступати до перегляду, головне ніколи не забувати, що телевізор постійно повинен бути підключений до інтернету.

Перегляд загальнодоступних каналів

Смарт ТВ Самсунг безкоштовні канали налаштувати багатоканальне телебачення можливо універсальним методом, який працює для всіх телевізорів.

На пульті необхідно натиснути кнопку Settings, щоб відкрити настройки. Залежно від моделі, кнопка може мати іншу назву. Далі потрібно:

 1. Знайти пункт «Канали».
 2. Натиснути на автоматичний пошук.
 3. Позначити джерело отримання «Кабельне ТБ» або «Антена».
 4. В поле «Постачальник» вибрати «Інші».
 5. Задати потрібний діапазон частот.
 6. Вибрати пошук каналів з аналоговим або цифровим сигналом.
 7. Натиснути «Виконати» і дочекатися завершення пошуку.

Тепер ви можете переглядати численні канали без абонентської плати, які здатний вловлювати будь-який телевізор. IP TV має досить великий вибір, і в ньому ви зможете дивитися подібні канали тільки в HD-дозволі. Не варто бояться експериментувати з функціями Smart TV і дізнаватися, на що ще здатний ваш «розумний» телевізор.Якщо у Вас залишилися питання по темі «Як налаштувати безкоштовні канали на Smart TV?», То можете задати їх в коментарі

Ссылка на основную публикацию