Як грати в frostpunk

Всім доброго дня! У цій інструкції, мова піде про гру frostpunk – гра на виживання, в цій інструкції, я розповім вам як правильно грати в гру frostpunk, також розповім і сторопів кожен початковий пункт в грі, щоб могли зрозуміти суть гри і змогли пограти в цю цікаву гру .

У грі frostpunk, вам належить вижити в суворий холод, бурі і хуртовини і сильний мороз, прогодувати людей і обгоріти людей, в цій грі ви зможете побудувати намети, дама, бараки, медустанови, теплиці в яких ви зможете вирощувати їжу, будувати мисливські споруди, щоб добувати їжу.
Також в цій грі вам належить вивчати різні навички вдосконалити генератор, угледобичекі і різні споруди.
Гра дуже приголомшлива і за нею можна пограти і цілий день і гра вам не набридне, так як в грі велика різноманітність, яке просто приносить задоволення в грі.
Давайте все ж я розповім вам як правильно грати в frostpunk.
Перше що я вам розповім це кнопки і панелі в грі вони дуже важливі.
Найперша верхня панель в лівому кутку екрана 1. – в це панелі відображається кількість вугілля, деревини, сталі та парові ядра.
Як добути вугілля, деревину та сталь я розповім вам трохи пізніше, а ось про парові ядра на початку гри у вас ні як не виникне питання, а ось коли ви будите грати все далі і глибше, вам знадобляться порові ядра, порові ядра добути в frostpunk не можна, парові ядра добути в грі може тільки рятувальна експедиція.
Також ви можете ознайомитися з інструкцією, про те, як відправити рятувальну експедицію в грі.
друга колонка в верхньому лівому кутку екрана 2. – ігровий час, в цьому пункті ви можете прискорити гру в кілька разів швидше, дуже хороша функція, при натисканні цифри 3, час в грі буде йти в два рази швидше, а при натисканні клавіші 4, гра в чотири рази буде йти швидше, щоб відновити ігровий процес часу в норму натискаємо клавішу цифри 2.
Третя колонка в правій верхній частині екрану 3. – сира добута їжа і готова їжа (харчові пайки).
Четверта колонка в верхньому правому куті екрану буде показувати який день гри і в який день буде підвищуватися і знижуватися температура повітря.
Як на скріншоті видно в четвертий день відображений синій термометр це означає що після четвертого дня буде суттєве похолодання і до цього холоду потрібно готуватися, якщо буде жовтий термометр, то значить очікується потепління.

Переходимо до нижнього екрану, в лівому нижньому кутку буде відображена інформація по різним завданням 1. – завдання в грі необхідно виконувати вони допоможуть вам підвищувати рівень довіри і проходити гру.
Не виконавши завдання рівень надії падатиме.
другий пункт 2. – кнопка з малюнком молотка, натиснувши цю кнопку ви зможете будувати різні будівлі, будинку, теплиці, дороги і багато іншого.
Якщо ви не знаєте як будувати в грі frostpunk, то ви можете ознайомитися з інструкцією, про те, як будувати дороги, будинки вулиці і багато іншого.
третій пункт 3. – смужки надія і невдоволення ці дві смужки грають головну роль в грі, якщо рівень надії впаде до самого низу то ви програєте і гра закінчиться, тому потрібно підтримувати рівень надії, в процесі гри, вам будуть давати різні завдання, їли ви їх виконаєте, то надія буде підвищуватися, а ось якщо ви не зможете виконати завдання, то рівень надії впаде.
Невдоволення під час гри з цим пунктом у мене без зайвих турбот, єдине що коли ви будите приймати різні закони, то невдоволення буде підвищуватися, але в грі можна будувати різні заклади, від яких невдоволення людей буде зменшуватися.
четвертий пункт 4. – кнопка ваги якщо натиснути на цю кнопку, то ви зможете підписувати різні закони виживання, підписавши закони, ви зможете будувати різні заклади, відправляти дітей на роботи справлятися з людьми, відправляти людей на нічну зміну і багато іншого, про книзі законів я розповім трохи нижче .
п’ятий пункт 5. – кнопка з малюнком графіка, якщо натиснути на цю кнопку ви зможете подивитися зібрані ресурси стали, деревини, вугілля.
шостий пункт 6. – перша цифра відображає скільки людей є і скільки ще людей можна відправити на роботи, друга цифра після дробу показує скільки населення в вашому місті, чим більше людей, тим більше ви зможете відправляти людей на роботи і добувати різні матеріали для виживання.
Також в грі можна збільшити населення людей, якщо вам цікаво знати як збільшити людей в грі frostpunk, то вам потрібно створити рятувальні експедиції і відправляти їх в пошуки нових людей – дивитись інструкцію – як зробити рятувальну експедицію.
Також в процесі гри вам знадобиться побудувати маяк, аванпост – дивитися інструкції, як побудувати маяк, як побудувати аванпост.
Начебто все інструменти в грі я вам розповів, тепер давайте вивчимо як грати, як підписувати закони і як вивчати різні технології.

Перше що нам необхідно – це видобуток ресурсів вугілля, деревини і стали, в місті лежать купи вугілля, їх потрібно збирати, після того як закінчиться поклади вугілля, вам потрібно буде будувати угледобичікі, вугільні шахти щоб добувати вугілля.

Також необхідно збирати деревину, за допомогою деревини, ви зможете будувати дороги, будинки вивчати технології, після того як закінчаться ящики деревини, вам потрібно буде побудувати лісопилку, яка добуватиме деревину з – за замерзлих дерев.

Уламки стали, сталь в грі також необхідний ресурс, за допомогою яких, ви зможете будувати майстерні, бараки, вивчати технології.
Після того як закінчаться уламки сталей, вам потрібно буде будувати Тільну завод, який буде добувати вам сталь.

Щоб добувати ресурси, вам потрібно буде вибрати необхідний ресурс – сталь, вугілля, деревина, після чого у вас відкриється спливаючі меню, в якому ви побачите пункт «робоча сила», на роботу ви зможете відправити людей наступних класів робітники, інженери і діти.
Зверніть увагу: Дітей на роботи можна буде відправляти тільки після того як ви підпишіть закон про безпечні роботах для дітей.
Навпаки рядка доступно буде вказано скільки людина є до роботи, якщо натиснути на кнопку «+1», то на роботу з видобутку ресурсу буде відправлений одна людина, якщо натиснути кілька разів на кнопку «+1», то на роботи буде відправлено стільки людей скільки раз ви натиснете на кнопку «+1», якщо натиснути на кнопку «макс.», то на вихід ресурсів буде відправлено максимальну кількість людей, яких можна відправити на видобуток обраного ресурсу.
Щоб відкликати одну людину або більше від роботи зібраного ресурсу натискаємо на кнопку «-1», щоб відкликати всіх людей від даної роботи натискаємо на кнопку «Ні».
Зовсім забув вам сказати про інженерів, інженерів краще не привертати до робіт, їх потрібно ставити в майстерні, медпрацівниками.

Після того як ви відправите людей на видобуток ресурсів, вони будуть збирати ресурси поки вони не закінчаться, максимально залучити до видобутку ресурсів можна 15 осіб.

Після того як ви відправили людей на видобуток вугілля, нам потрібно буде включити генератор, який буде опалювати площу навколо себе.
І так щоб включити генератор в грі frostpunk, вам потрібно буде вибрати генератор, потім в правій частині екрана з’явиться меню натискаємо на кнопку «1 рівень потужності», після чого генератор буде включений.
Зверніть увагу: Другий, третій і четвертий рівень потужності ви не зможете включити поки не вивчите технологію опалення в майстерні, щоб вивчити технологію опалення вам потрібно буде побудувати майстерню, після чого ви зможете вивчати рівні потужностей генератора.
Кнопка форсаж, дає додаткове тепло, але температура генератора підвищується в два рази і якщо вчасно не відключити форсаж генератора, то генератор вибухне і гра буде закінчена.

Коли ви будите грати, в процесі гри будуть з’являтися значки повідомлень біля генератора їх потрібно буде вибирати і відповідати на запитання мешканців.
Тепер перейдемо до книги законів, закони потрібно приймати регулярно.
Щоб відкрити книгу законів натискаємо на кнопку з малюнком ваг.

Після того як ви натиснете на кнопку з малюнком ваг у вас відкриється книга законів, книг законів може бути кілька, на початку гри буде одна книга законів – це «Адаптація», вибираємо цю книгу.

Після чого у вас відкриється меню, в якому ви зможете підписувати різні закони такі як дитяча праця, бійцівський арена, продовжена зміна і так далі.
Наприклад підписавши закон дитячу працю, діти зможуть залучатися до робіт з видобутку вугілля, стали, деревини, працювати на кухнях, в теплицях.
Після підписання закону, ви відразу не зможете підписати новий закон, так як після прийняття певного закону, наступний закон можна буде прийняти тільки через деякий час.

І останні що вам необхідно знати в грі frostpunk це дерево технологій.
Дерево технологій це найцікавіше в грі, коли ви будите вивчати технології, то до вас будуть доступні різні споруди, такі як маяк, угледобичекі, шахти, теплиці і багато іншого.
І так щоб вивчати технології, вам потрібно буде побудувати майстерню, для цього натискаємо на кнопку молотка, потім натискаємо на вкладку «технології» і вибираємо майстерню, після чого ставимо її не подав Льоку від генератора, так після побудови генератора, вам потрібно буде провести дорогу від майстерні до генератора.
пункт 1. – кнопка з смужками – за допомогою даної кнопки, ви зможете проводити дороги від ваших будівель до генератора.
кнопка 2 – за допомогою даної кнопки ви зможете видалити непотрібну побудовану дорогу.
кнопка 3 – за допомогою даної кнопки, ви зможете видаляти побудовані будівлі такі як вдома, теплиці, намети та інші об’єкти.

Після того як ви побудуєте майстерню, вам потрібно буде відправити в майстерню від одного – п’яти осіб, в майстерню ви зможете відправити людей тільки категорії інженери.
Після того як майстерня запрацює в нижньому екрані з’явиться нова кнопка з малюнком у вигляді дерева «дерево технологій», За допомогою даної кнопки, ви зможете вивчати різні технології, за допомогою яких ви зможете побудувати заводи, теплиці, вивчити рівні потужності генератора, вивчити навички видобутку їжі і багато іншого.

Після того як ви натиснете на кнопку «дерево технологій», у вас відкриється меню, в якому ви зможете вивчати різні навички.
Перший пункт в лівій частині екрана 1. – це рівні які складаються з 5 рівнів, кожен рівень потрібно вивчити, після вивчення першого або другого рівня, вам буде доступно дерево технологій першого або другого рівня в залежності від який рівень ви вивчили, навпроти кожного рівня будуть доступні різні цікаві технології.
другий пункт 2. – різні технології в кожному розділі технології різні і стосуються різних видів «опалення», «вивчення світу і промисловості», «ресурси», «їжа здоров’я і притулок».
третій пункт 3. – для прикладу я відкрив один з пунктів «ресурси», В даному пункті, вам будуть доступні вивчення з видобутку ресурсів, наприклад, вивчивши угледобичек, ви зможете побудувати угледобичек і добувати вугілля з допомогою угледобичека, якщо вивчите Тільну завод, то зможете здобувати сталь.

Щоб вивчити будь-який з видів технологій, вам потрібно буде вибрати будь-яку технологію і натиснути на кнопку «Почати».
для прикладу я виберу технологію «Вугільна піч», щоб мені вивчити дану технологію, мені знадобитися 20 одиниць деревини і 10 одиниць стали, якщо не буде вистачати якого ні будь ресурсу то ви не зможете вивчити технологію, у мене всіх ресурсів вистачає для вивчення, тому тиснемо кнопку «Почати».
Коли ви натиснете на кнопку «Почати», у вас почнеться процес вивчення обраної вами технології, швидкість вивчення технології буде залежати від кількість людей в майстернях і від кількості побудованих майстерень.
Наприклад якщо побудувати 4 майстерні і послати в кожну майстерню по п’ять чоловік, то процес вивчення технології буде йти в чотири рази швидше.
Якщо у вас буде побудована одна майстерня, то процес вивчення технологій триватиме дуже довго.

Ссылка на основную публикацию