Як грати в ігри Андроїд на комп’ютері – докладний посібник


Як грати в ігри Android на ПК за допомогою БлюсТакс?

Як завантажити програму?

Скачайте і встановіть BlueStacks з офіційного сайту на свій ПК. Android емулятор вдає із себе просту і зручну програму для запуску ігор, вбудована система підказок дозволить швидко освоїти ази управління звичайному користувачеві. Є підтримка різних версій ОС Windows від XP і вище.

процес інсталяції

Після відкриття інсталятора, перед вами з’явиться спеціальне вікно, в якому можна вказати шлях для установки програми. За замовчуванням, це диск C: \ Program Files. Не забудьте поставити галочку напроти пункту «Прийняти Ліцензію ПО». Тисніть клавішу «Встановити зараз».

Початок роботи

По завершенні інсталяції, вас зустріне вікно емулятора з привітанням. Виберіть потрібну мову інтерфейсу та натисніть «Почати».

Підключення Google аккаунта

Наступний крок – вхід до облікового запису Гугл або створення нової. Як і у версії Плей-маркету на мобільному пристрої, ви зможете скористатися нагадуванням про адресу вашої електронної пошти (в разі, якщо ви його забули). Ваш Gmail буде відправлений на зазначений раніше номер телефону. Після заповнення необхідного поля, натискаємо «Далі» і вводимо пароль.

Старт емулятора на вашому ПК

Перед вами відкриється Головна сторінка БлюсТакса, інтерфейс якої багато в чому нагадує стандартний робочий стіл Віндовс. Іконка з магазином Android додатків знаходиться в лівому верхньому кутку. Наведіть на неї курсором миші і двічі клацніть лівою клавішею.

Пошук улюбленої гри

Вітаємо, перед вами відкрився оригінальний Play Маркет. Як і в мобільній версії, ви зможете скористатися пошуковим рядком і швидко знайти цікаві матеріали. Тут присутня велика кількість різноманітних програм, ігор та іншого контенту. Тепер можна завантажити і запустити будь-які додатки.

Як поставити гру Андроїд на ПК або ноутбук?

Наприклад, ви є шанувальником World Of Tanks Blitz. Знайдіть танковий симулятор в рядку пошуку і натисніть Enter. Вибирайте необхідну іграшку зі списку і натисніть «Встановити». Зверніть увагу, що пролістнув інтерфейс сторінки з грою вниз, можна переглянути скріншоти, відеоролики, а також ознайомитися з відгуками і оцінками інших користувачів.

Відкриваємо гру за допомогою BlueStacks

Дочекайтеся завершення завантаження APK файлу. Іконка з додатком автоматично з’явиться на робочому столі БлюсТакса, також відкрити контент можна безпосередньо з маркету. Якщо ви розглядаєте перший спосіб – наведіть курсором на ярлик і клацніть по ньому двічі.

Як грати на комп’ютері в Андроїд гри?

Після того як емулятор запустить гру, перед вами відкриється докладна інструкція по початковому налаштуванні управління. Комбінації клавіш можна виставляти на власний розсуд. У відповідному розділі меню, доступне регулювання параметрів графіки, анімаційних ефектів і звуку. Працювати з додатками на PC не складніше, ніж на звичайних смартфонах і планшетах. Варто відзначити можливість завантажувати в віртуальну машину Android відразу кілька програм одночасно.

Ссылка на основную публикацию