Як грати в ладдер world of tanks

У світі танків ладдер називається протистояння двох рівносильних команд в режимі Командний бій. Саме в ладдер з’являється можливість заздалегідь побачити карту, на якій відбудеться сутичка, але і вибрати відповідну техніку, причому на все про все гравцям дається 30 секунд, тому краще не баритися. Також в цьому режимі йде поділ на дивізіони.

Тільки ось як грати в ладдер world of tanks?

Для цього треба вступити в створену команду або створити свою. У першому випадку потрібно зробити наступні дії: перебуваючи в ангарі, натиснути на напис, спершу від кнопки «В бій» і вибрати режим «Командний бій». Після цього в списку команд, вибрати ту, в яку ведеться набір. Переглянувши профіль команди можна побачити інформацію про отримані досягнення, учасників і статистикою. Якщо команда підходить під вимоги гравця, то залишається тільки подати заявку і чекати поки її приймуть. Причому можна подати заявку тільки в 1 команду і розгляд заявки може тривати до 3 днів.

Якщо відповідну команду знайти не вдалося, то чому б все-таки не створити свою?

Система автоматично створить команду і назве її ім’ям творця. Звичайно, така команда не буде справляти враження на супротивників, тому варто змінити назву, тег і емблему, щоб команда була унікальною і вороги надовго запам’ятали, хто розніс їх в пух і прах, але для цього потрібно пройти кваліфікацію, для якого потрібно провести 20 рейтингових боїв. Навряд чи хтось захоче вступити в абсолютно нову команду, тому варто покликати друзів, які пройдуть цей нехай до кінця і допоможуть команді досягти успіхів. Вони можуть самі вступити в команду, але зручніше буде використовувати запрошення, яке прийде до них на пошту. Також можна підвищити або знизити гравця на посаді, в першому випадку потрібно натиснути на стрілку поруч з ім’ям гравця, у другому ж – на хрестик.

Засновник може здійснювати будь-які дії з командою, а повноваження офіцерів і рядових обмежені. Офіцери мають можливість зібрати команду для бою, перемикатися між звичайними і рейтинговими боями, брати участь в них і вийти з команди. А рядові можуть прийняти запрошення на збір команди, брати участі в боях і вийти з команди.

Як грати в ладдер world of tanks, після того як команда готова до бою? Для безпосередньої участі в складі команди повинно бути 7 чоловік. Після того як всі учасники, візьмуть запрошення в бій і команда буде зібрана, потрібно натиснути кнопу «В бій!». Після цього відкриється кімната, в якій можна вибрати техніку, яка краще підійде до випала карті. Після всіх приготувань слід натиснути кнопку «Команда готова!» Або дочекатися завершення звіту.

Ось в принципі і все, що потрібно для гри в ладдер.

Ссылка на основную публикацию