Як я починав свій бізнес в Інтернеті


Як я починав свій бізнес в Інтернеті

Пару років тому у мене з’явилася ідея створити свій власний інтернет бізнес: набридло постійно працювати на когось, не отримуючи у відповідь навіть елементарних слів подяки за самовіддачу і завзяття, не кажучи вже про матеріальне заохочення. Я твердо вирішив, що пора щось змінювати у своєму житті. Кілька місяців я подорожував по Інтернету в пошуках будь-яких бізнес ідей, який би подарували мені таку довгоочікувану фінансову незалежність і матеріальну свободу. Правду сказати, в Інтернет справі я був далеко не професіоналом, знав тільки основи роботи в мережі і процес пошуку потрібної інформації. Що стосується організації бізнесу в Інтернеті – то це була велика прірва в моїй свідомості на той час.

Мені вдалося за кілька тижнів освоїти великий пласт інформації і навіть вникнути в основи розробки проектів і реалізації бізнес ідей в просторі Інтернет. Я зрозумів, що саме мені необхідно для початку роботи, але знав, що самому мені не впоратися. Першим етапом на моєму шляху було створення гарного сайту з продають дизайном і якісним контентом. Я довго шукав компанію для створення сайтів: мені потрібні були професіонали з гарною репутацією і помірною ціновою політикою. Було кілька варіантів. Я подзвонив підрядникам, оцінив якість підтримки клієнтів, оперативність відповідей, порівняв ціни і ознайомився з портфоліо робіт. Вибір був зроблений на користь веб-студії Welir.com. Тепер можу твердо сказати, грунтуючись на своєму досвіді, – рекомендую для співпраці.

Крім того, що я отримав хороший і якісний сайт, який приніс вже мені не одну сотню клієнтів, мені допомогли почати свій бізнес, сформувати своє власне унікальна торгова пропозиція, реалізувати креативні і нестандартні ідеї, а також забезпечили безперебійну технічну і інформаційну підтримку сайту. Можу твердо сказати, що якщо у Вас є якісь невирішені питання, чи Ви ще не знаєте як саме реалізувати свою бізнес-ідею, звертайтеся до них: допоможуть, підкажуть, виконають.

Фахівці студії Welir.com, звичайно ж, як і всі розробники, обіцяли, що зроблять все якісно, ​​в строк, за приємною ціною – я сподівався, але в глибині душі, все ж, таїлися якісь сумніви і страхи – все було виконано , як і говорили. Можу також додати, що, крім усього іншого, працювати з ними комфортно. Менеджери були привітні, уважні, терпляче вносили всі мої правки і здали мені дійсно хороший прибутковий сайт. Тепер я раджу хлопців всім своїм друзям і знайомим.

Ссылка на основную публикацию