Як інтегрувати Dropbox і Google Drive в Office 2020


Як інтегрувати Dropbox і Google Drive в Office 2013

Остання версія Microsoft Office 2013 демонструє новизну і одночасно нехитрість дизайну. Крім деяких нових функцій, на окрему увагу заслуговує інтеграція з хмарним сервісом SkyDrive. Завдяки даному нововведенню файлові документи, збережені в SkyDrive, будуть набагато швидше синхронізуватися, і при одночасному перегляді декількома людьми одного і того ж файлу не виникне ніяких складнощів. 

Але що ж робити, якщо ви віддаєте перевагу іншому хмарний сервіс? Не переживайте, є спосіб приєднати до Microsoft Windows і інші хмарні сховища. Ми розповімо вам, як інтегрувати найпопулярніші з них (Dropbox і Google Drive) і отримати швидкий доступ до своїх файлів і папок. 

Інтегрування Office 2013

Перше, що вам потрібно зробити, це завантажити і встановити на свій Windows 7 або 8 клієнти Dropbox і Google Drive. Потім скачайте 2 bat файлу для приєднання Dropbox і Google Drive відповідно.

Додавання Dropbox

Давайте почнемо з Dropbox. Скачайте цей файл
і запустіть його від імені адміністратора.

Коли з’явиться вікно командного рядка, для продовження натисніть будь-яку кнопку. 

Далі вас попросять вказати шлях до папки Dropbox. Якщо ви не змінювали шлях за замовчуванням, то він буде наступним: «C: \ Users \ [ваше ім’я користувача] \ Dropbox». Введіть його і натисніть Enter.

Після цього на екрані з’являться кілька рядків, в яких йдеться про те, що установка пройшла успішно. Щоб закрити вікно, натисніть будь-яку клавішу. 

 

Додавання Google Drive

Для інтеграції Google Drive потрібно виконати практично все те ж саме, що і для вищеописаного випадку. Скачайте цей файл
і запустіть його від імені адміністратора. 

На екрані з’явиться вікно командного рядка. Щоб продовжити, натисніть будь-яку клавішу. 

Вкажіть шлях до своєї папці Google Drive (за замовчуванням він буде «C: \ Users \ [ваше ім’я користувача] \ Google Drive»), Потім натисніть Enter

Далі піде підтвердження успішної інсталяції. Для закриття вікна потрібно натиснути будь-яку з кнопок. 

 

Активація Dropbox і Google Drive

Щоб активізувати в Office 2013 ці два хмарних сервісу, відкрийте один з їхніх продуктів (наприклад, Word) і зліва вгорі натисніть «Файл». 

потім клікніть «Додати місце» і виберіть Dropbox або Google Drive. 

Завантаження може зайняти кілька секунд. По її завершенні сервіс буде додано до списку. 

Хочете видалити сервіси?

У тому випадку якщо ви захочете видалити ці сервіси, потрібно просто зайти в свій аккаунт і в категорії «Підключення сервіси» вибрати «Видалити».

Ссылка на основную публикацию