Як конвертувати PDF в Word, детальний огляд шести онлайн сервісів і трьох програм

Формат PDF використовується дуже часто при створенні документів та інструкцій. Також цей формат дуже популярний при скануванні книг і журналів, створення цифрових версій книг та навчальної літератури.
Читати такий документ зручно, але проблема в тому, що його не можна редагувати або скопіювати з нього частину тексту.

Так що, якщо вам потрібно скопіювати з PDF документа частина тексту, то найкраще це буде зробити, якщо перетворити його в текстовий формат.
Якщо вам потрібно змінити PDF файл, то це також буде зручніше зробити, якщо його перевести в формат текстового файлу.

У даній статті ви зможете прочитати кілька порад, як конвертувати PDF в Word за допомогою онлайн-сервісів і спеціальних додатків і зможете вибрати той варіант, який вам найбільше підходить для виконання поставлених завдань.

Зверніть увагу на те, що існує кілька форматів для документа Word, це DOC і DOCX. Їх відмінність в тому, що формат DOC більш ранній і використовувався він в Microsoft Office до виходу Microsoft Word 2007, а починаючи з версії 2007 років ця програма, за замовчуванням, використовує формат DOCX.

Не буду вдаватися в технічні подробиці цих форматів, просто врахуйте, що якщо у вас встановлений Word більш ранній, ніж MS Word 2007, то можуть бути проблеми з відкриттям файлів в DOCX форматі, вам доведеться шукати додаткові додатки або встановлювати спеціальний пакет доповнень для Офісу.

Враховуйте різницю цих форматів при конвертації файлів в програмах і онлайн-сервісів.

онлайн сервіси

В даному огляді будуть представлені, як повністю безкоштовні сервіси, так і платні, щоб дати вам більш повне уявлення про їхні можливості і допомогти зробити вам правильний вибір.

Smallpdf

Ресурс Smallpdf має чотирнадцять пунктів в меню для роботи з PDF файлом, це і конвертація, і стиснення, і об’єднання документів.
Даний сервіс надає можливість перетворювати файли безкоштовно. Але в безкоштовному варіанті ви можете обробити тільки два файли, потім вам дають перерву на годину, після чого ви зможете перетворити ще два файли і знову перерва на годину.

Без обмежень ви зможете використовувати цей сервіс, тільки оформивши платну підписку, яка буде вам коштувати кілька доларів.
Знайти даний сайт можна за посиланням:

Зайшовши на сайт, ви побачите велику меню, де будуть вказані всі варіанти трансформації документів з одного формату в інший.

Щоб перетворити документи PDF в Word, потрібно вибрати потрібний пункт меню.

У новому вікні потрібно буде вибрати файл для обробки, це можна зробити, перетягнувши його у вікно сервісу або натиснувши на кнопку “Виберіть файл”.
Також на сервіс можна завантажити файли з хмарних сховищ Dropbox або Google, натиснувши на відповідне посилання з правого боку вікна.
Зліва показана інформація, скільки файлів вам залишилося обробити безкоштовно.

Після вдалого перетворення файлу з одного формату в інший, ви побачите про це повідомлення і посилання, по якій зможете завантажити новий файл.

Мушу зазначити, що онлайн-сервіс Smallpdf відмінно впорався з перетворенням інструкції, все зображення, таблиці і розмітка були переведені в точності, як в оригіналі.
Так що, якщо вам потрібно перетворити PDF файл, який був створений за допомогою набору тексту, цей сервіс вам в цьому допоможе.

PDF файли, які були створені за допомогою сканування сторінок, наприклад книги або журнали, цей сервіс не розуміє, і перетворити такий файл в документ Word не вийде. Про це ви побачите спеціальне повідомлення.

Якісне перетворення текстового файлу.
Готові документи можна завантажити відразу.

Чи не розпізнає скановані сторінки.
У безкоштовної версії занадто маленький ліміт, всього два файли і годину очікування.
Немає вибору формату для перетворення файлу DOC або DOCX, файли перетворюються лише в форматі DOCX.

PDf Converter

Ресурс PDf Converter дозволяє перетворити PDF файл в шість різних форматів, в тому числі і Word. А також створити PDF файл з Word файлів.

Сервіс PDf Converter безкоштовним не назвеш, безкоштовно тут можна тільки зробити маленький пробник, з якого може бути і не зрозуміло, добре він конвертує файли або погано.
Безкоштовно можна перетворити тільки дві сторінки одного файлу, потім годину очікування і ще дві сторінки, в загальному, це ні про що.
Якби була можливість вибору сторінок, які потрібно обробити, тоді можна було б не поспішаючи обробити весь документ, а так нічого не вийде.

Але зате цей сервіс може перетворити текст з зображень в звичайний формат, але якість такого тексту не завжди хороше, іноді виходить просто не читабельний результат, так що потрібно пробувати і тестувати, але дві сторінки, це дуже мало, а за більшу потрібно платити.
Знайти цей ресурс можна за адресою:

Інтерфейс сайту гранично простий і зрозумілий, так що з цим проблем не буде.
Пропозиція оформити підписку ви побачите відразу, та це й зрозуміло, без неї цим ресурсом користуватися немає ніякого сенсу.

Щоб конвертувати файл, потрібно спочатку зробити деякі настройки:

 1. Вибрати операцію, яку хочете зробити, наприклад “PDF в Word”;
 2. Потім потрібно вибрати формат файлу, DOC або DOCX;
 3. Після цього вибирайте файл для обробки;

Як тільки файл буде завантажений, почнеться його обробка.

Після обробки файлу, з’явиться посилання на його скачування. Тут ви зможете завантажити його на жорсткий диск комп’ютера або відправити на хмару в Google.
Також ви побачите повідомлення про те, що оброблено лише перші дві сторінки і для отримання доступу до повної версії, потрібно оформити платну підписку.

Непогане перетворення звичайних PDF файлів.
Є можливість створення Word документів з зображень.
Є вибір формату для кінцевого документа: RTF, DOC, DOCX.
Дуже короткий тестовий режим, можна обробити лише дві сторінки.
Повний функціонал можна отримати, тільки оформивши платну підписку.

PDF2Doc

Сервіс PDF2Doc абсолютно безкоштовний і на нього можна завантажити відразу до 20 файлів для перетворення, що його вигідно відрізняє від інших схожий ресурсів.
Є можливість вибору мови на сайті, що робить цей ресурс зручним для багатьох користувачів.
Знайти його можна за адресою:

Перейшовши на сайт ресурсу, ви відразу побачите сторінку, де можна зробити всі потрібні налаштування для перетворення файлу.

 1. Спочатку потрібно буде вибрати формат, в який ви будете перетворювати PDF-файл, наприклад, DOC або DOCX;
 2. Потім потрібно додати потрібні вам файли на сайт, натиснувши на кнопку “Завантажити” або просто перетягнути файл на сторінку ресурсу;
 3. Після того, як файли будуть завантажені, вони будуть автоматично перетворені в обраний вами формат;
 4. Завантажити файли можна по одному, натиснувши на кнопку “Завантажити” під кожним файлом або відразу все, одним архівом, натиснувши на кнопку нижче “Завантажити все”;

Цей ресурс може перетворити в PDF формат, як текстові файли, так і файли, створені за допомогою сканування сторінок, наприклад книги або журнали. Правда, в цьому випадку такі файли не можна буде редагувати, як звичайний документ Word, сторінка з текстом у такого файлу є одне велике зображення.
Недоліків у цього ресурсу я не помітив, все просто і якісно зроблено.

Convertonlinefree

Сервіс Convertonlinefree повністю безкоштовний і підтримує конвертацію файлів в кілька різних форматів, а також з його допомогою можна об’єднати декілька PDF файлів в один документ.
Знайти його можна за адресою:

Працювати з цим ресурсом дуже просто, оброблений файл повертається відразу в браузер і його можна завантажити, не вводячи ніяких своїх даних і не потрібно заходити на свою пошту.
Є обмеження на розмір файлу, документи більше 50 Мб перетворити не вийде.

 1. Насамперед потрібно вибрати у верхньому рядку вікна, що вам потрібно зробити, наприклад, вказати перетворення файлу з PDF формату в формат Word;
 2. Потім потрібно визначитися, який саме формат вам потрібен, DOC або DOCX;
 3. І третім кроком буде завантаження файлу на сервер. Для цього потрібно натиснути кнопку “Огляд” і вказати, який файл вам потрібно перетворити, потім натиснути на кнопку “конвертувати”, для запуску процедури створення нового файлу;

Після того, як новий файл буде створений, на екрані з’явиться запит його скачати.
За допомогою даного сервісу можна з PDF файлу перетворити в Word, як текстові документи, так і книги і журнали, створені за допомогою сканування сторінок.
В останньому випадку ви отримаєте Word документ, де всі сторінки будуть містити зображення і редагувати його за допомогою стандартних додатків для обробки тексту не вийде.

Простий інтерфейс, не потрібно вказувати поштову скриньку, зручність в роботі, швидке завантаження готового файлу.
Є вибір формату, DOC або DOCX.
Обмеження на розмір файлу, для перетворення великих файлів доведеться шукати інший спосіб.

Zamzar

Ресурс Zamzar підтримує більше 1200 перетворень файлів з одного формату в інший. На сайт можна завантажити відразу кілька файлів для одночасної конвертації, що прискорить процес обробки декількох документів.
Після обробки посилання на файли будуть доступні на поштовій скриньці, що ви вкажете, перейшовши за якими ви зможете їх скачати.

Посилання будуть доступні 24 години для безкоштовного використання, якщо ви хочете, щоб посилання зберігалися довше, доведеться оформити платну підписку. Оформивши платний аккаунт, ви отримаєте особисту поштову скриньку обсягом від 5 до 100 Гб для зберігання своїх файлів.

Також в безкоштовній версії є обмеження на розмір файлу, більше 50 Мб завантажити файл не вийде, доведеться купувати платний аккаунт.
Знаходиться даний сервіс за адресою:

Для того, щоб перетворити файл, перейдіть у вкладку «Convert Files», потім потрібно виконати чотири простих дії, які вказані по кроках.

 1. Насамперед потрібно вибрати файли для конвертації, це можна зробити, якщо натиснути на кнопку “Choose Files” або перетягнути їх на зелений фон вікна;
 2. Потім потрібно вибрати формат для кінцевого файлу;
 3. Після цього потрібно вказати адресу електронної пошти, на який будуть відправлені посилання на готові файли;
 4. І останнім кроком потрібно буде натиснути на кнопку “Convert” для початку обробки файлів;

Коли вибрані файли будуть перетворені в інший формат, ви побачите повідомлення, що посилання на них відправлені на ведений вами адресу електронної пошти.
Щоб завантажити ці файли потрібно зайти на свою пошту і перейти по надісланим посиланнях.

Важко назвати позитивні моменти у цього сервісу, нічого того, що можна виділити я не помітив.
Чи не конвертує зображення, на кінцевому файлі їх просто немає, порожні місця.
Завантаження кінцевого файлу відбувається через електронну пошту, це не дуже зручно і забирає деякий час.

PDFtoWord

Сервіс PDFtoWord повністю безкоштовний, але у нього є обмеження на розмір файлу, можна завантажити документ не більше 1 Мб.
Якщо вам потрібно обробити файли більшого розміру, можна завантажити спеціальний додаток First PDF з цього ж сайту.
Знайти цей сервіс можна за адресою:

У онлайн сервісу мінімум налаштувань, перетворити файл можна в три етапи:

 1. Натисніть кнопку “Огляд”, виберіть файл на комп’ютері і завантажте документ на сервіс;
 2. Потім потрібно вибрати формат конвертації, в даному випадку це DOCX;
 3. Щоб перетворити файл і отримати посилання на його скачування, потрібно натиснути на кнопку “Отримати результат”. Через кілька секунд після натискання кнопки ви отримаєте посилання на ваш файл;

Можна перетворити файл абсолютно безкоштовно.
Занадто маленький розмір файлу.

програми

Крім онлайн ресурсів існує безліч програм, за допомогою яких можна конвертувати PDF в Word.
Я протестував одинадцять програм і можу порадити тільки три з них, які здалися мені найбільш зручними у використанні.

First PDF

Крім онлайн-конвертора ресурс pdftoword.ru дозволяє завантажити додаток FirstPDF, за допомогою якого ви зможете перетворити файли з одного формату в інший. Ця програма не має таких обмежень на розмір файлу, як онлайн ресурс, я вільно обробив з його допомогою файл розміром 120 Мб.

Знайти його можна за посиланням:

Основна версія цього додатка платна, але безкоштовний варіант не має обмежень, що стосуються якості обробки файлів, є обмеження тільки по часу використання програми, нам дають 30 днів на його тестування або 100 конвертування файлів, дивлячись що наступить раніше.

Як тільки ви запустите програму, ви побачите повідомлення про обмеження безкоштовної версії, і цей лічильник буде постійно зменшуватися.

Перед початком роботи з програмою, я рекомендую зайти в налаштування і переконатися, що встановлений той формат вихідного файлу, який вам потрібен.
Для документа Word можна вибрати формат DOCX або RTF.

Щоб перетворити файл:

 1. Його потрібно завантажити в програму, натиснувши на кнопку “Додати з файлу”, якщо вибрати варіант сканування, тоді перетворити в Word можна буде будь-який документ, який ви бажаєте сканувати за допомогою сканера;
 2. Другим кроком, потрібно буде вказати формат вихідного файлу, в нашому випадку це Word.
 3. Потім потрібно буде вказати в розділі «Папка призначення» каталог для зберігання кінцевого файлу. Якщо вибрати вихідну папку, то файл буде збережений в тому ж каталозі, де знаходиться PDF файл, якщо вибрати варіант “Інша”, можна вказати свій каталог;
 4. Коли всі налаштування будуть зроблені, потрібно натиснути на кнопку «Конвертувати», щоб перетворити файл;

Хоч програма FirstPDF і платна, але ознайомчої версії цілком вистачить, що обробити кілька файлів і зрозуміти, потрібно вам її купувати чи ні.
Дана програма добре конвертує текстові файли PDF, скановані сторінки журналу вона створила в форматі Word жахливої ​​якості, читати такий документ практично неможливо.

Великий період ознайомчої версії.
Хороша якість при обробці текстових документів.
Зручне меню налаштувань.
Погана якість обробки зображень.

VeryDOC PDF To Word Converter

Додаток VeryDOC PDF To Word Converter платне, в ознайомчої версії доступно 100 запусків програми, в яких можна перетворити тільки дві сторінки документа.
Так що безкоштовно можна обробити тільки документи, які мають одну-дві сторінки.
Завантажити додаток можна за посиланням:

При запуску програми ви побачите вікно, де вам буде запропоновано ввести ключ реєстрації, якщо у вас його немає, тоді потрібно натиснути на кнопку “Try” для запуску пробної версії програми.

Всі настройки в цій програмі можна зробити в основному вікні, що дуже зручно.

 1. У розділі “Output Option” потрібно вказати, як конвертувати файл, повністю, або тільки текст, без зображення;
 2. У розділі “Output Formats” потрібно вказати формат вихідного файлу, це або DOC, або RTF;
 3. У розділі “Page Range” потрібно вказати, які сторінки потрібно обробити, але в пробної версії цей пункт не має сенсу, все одно перетворюються лише перші дві сторінки;
 4. Для того щоб додати файл в програму, потрібно натиснути на кнопку “Add PDF File”. Ви можете додати відразу кілька файлів для обробки;
 5. Щоб почати конвертування файлів, потрібно натиснути на кнопку “Convert”;

На вигляд програма дуже проста, мінімум налаштувань, але я не можу виділити якісь плюси у цього додатка.
Занадто мало сторінок конвертує в тестовому режимі.
Чи не сподобалася якість вихідного файлу в тестовому режимі, але купувати її з таким результатом бажання немає.

Wondershare PDF to Word

Додаток Wondershare PDF to Word також платне, але у нього є термін ознайомлення, який триває п’ятнадцять днів, протягом якого ви зможете протестувати програму і вирішити, чи варто її купувати чи ні.
Знайти програму Wondershare PDF to Word можна за адресою:

При запуску програми ви побачите інформаційне вікно, де ви знайдете деяку корисну інформацію про роботу програми.
Наприклад, в лівому верхньому кутку ви побачите інформацію про те, скільки днів залишилося до закінчення пробного періоду.
З правого боку буде знаходитися інформація про роботу програми та її функціях.
Також, перейшовши за посиланнями в цьому вікні, ви зможете придбати цей додаток.
Нижче червоним шрифтом написано, що в тестовій версії програми, всі сторінки оброблених файлів будуть містити водяні знаки.
Щоб відкрити пробну версію програми потрібно натиснути на кнопку “Free Trial”.

Налаштувань у цієї програми майже немає, для перетворення файлу вам потрібно:

 1. Вибрати його, натиснувши на кнопку “Add PDF Files”;
 2. Вибрати сторінки для конвертації, якщо потрібно перетворити не весь файл;
 3. Вказати місце зберігання кінцевого файлу в рядку “Output Folder”;
 4. Натиснути кнопку “Convert” для обробки файлів;

Файли перетворюються лише в формат DOCX.

Хороша якість перетворення, як текстових документів, так і зображень.
Можна вибрати окремі сторінки для перетворення.
З мінусів можу відзначити відсутність вибору формату для кінцевого файлу, файли створюються тільки в форматі DOCX.
Наявність водяного знака на документах при використанні пробної версії програми.

На цьому можна закінчувати даний огляд, вашій увазі я представив шість онлайн-сервісів і три програми, за допомогою яких ви можете конвертувати документи з PDF формату в формат Word.
Який спосіб вибрати вирішуйте самі, я лише висловив свою думку про ці програми і воно може відрізнятися від думки інших користувачів.
Якщо ви для цієї мети використовуєте інші додатки, розкажіть про це в коментарях до цієї статті.

Ссылка на основную публикацию