Як користуватися торрентом

Раніше ми вже розповіли Вам, що з себе представляє торрент. У цій статті Ви побачите конкретний приклад використання даної технології для пошуку і скачування потрібних файлів на свій комп’ютер.

Для початку, Вам потрібно встановити один з безлічі торрент-клієнтів. Ми радимо використовувати безкоштовний клієнт від BitTorrent – uTorrent. Він дуже простий в освоєнні і дуже спритно працює, має широкий переліком різноманітних параметрів і налаштувань, а його невеликий розмір дає можливість прослухати скачувати музику або переглянути фільми ще в той час, коли йде процес завантаження. Завантажити його Ви можете, звичайно ж, з нашого сайту.

Після завершення процесу завантаження запустіть завантажений Вами файл і дотримуйтесь вказівок установника. Процес інсталяції цілком стандартний, можна просто тиснути кнопочку “Далі”, проте звертайте увагу на всі проставлені галочки. Деякі з них потрібно обов’язково прибрати, якщо Ви не хочете отримати в навантаження з клієнтом Яндекс Бар або подібне ПО. Коли завершиться процес установки, програма запуститься і в треї з’явиться її іконка.

Далі, потрібно знайти потрібний файл на торрент-трекер. Я скористаюся для цього популярним ресурсом rutracker.org, Ви ж можете вибрати будь-який вподобаний, в пошуку їх величезна кількість. Шукати будемо образ інсталяційного диска Windows 98, наприклад.

Щоб користуватися всіма можливостями зазначеного вище ресурсу, потрібно пройти реєстрацію, але це не критично.

Отже, заходимо на торрент-трекер і в рядку пошуку пишемо “Windows 98”, натискаємо “Enter”. Завантажиться сторінка з результатами пошуку, на ній ми можемо побачити все що завгодно: від усякої літератури, до драйверів і збірок віртуальної машини. Шукаємо те, що цікавить нас, а саме – “Копія оригінального CD”. Кількома по заголовку і переходимо на сторінку цієї роздачі.

Тут Ви можете прочитати опис файлу і пересвідчитися в тому, що це те, що Ви шукали. Крім цього, можна ознайомитися з коментарями, які залишили завантажили цей файл користувачі. Іноді, в роздачі є биті файли або ті, які просто не працюють, про це, зазвичай, відразу тут повідомляють.

Ще, Вас може зацікавити кількість роздають і завантажують. Це Ви теж можете дізнатися на даній сторінці. Адже чим більше роздають, тим швидше ми скачати файл.

Кількома кнопочку “Завантажити torrent”. Коли він завантажиться на Ваш комп’ютер, відкрийте його як зазвичай відкриваєте будь-який файл. Запуститься встановлений раніше торрент клієнт і запропонує вибрати, куди зберегти файли і які конкретно файли потрібно завантажити з даної роздачі (якщо їх багато) та інше.

Натисніть “Ок”, почнеться процес завантаження файлів. У головному вікні клієнта Ви можете дізнатися яка частина вже завантажена, яка швидкість скачування і приблизний час до закінчення, а також багато іншої потрібної інформації.

Після того, як всі файли будуть завантажені на жорсткий диск Вашого комп’ютера, Ви можете робити з ними абсолютно все, що захочете.

Ссылка на основную публикацию