Як користуватися Wintoflash

Тут ми піднімемо тему, що цікавить безліч користувачів – створення завантажувальних флешок, з яких можна запустити записану на них операційну систему. Дана технологія існує давно і для всіх різновидів ОС. Записавши MS-DOS на USB-носій, можна проводити відновлювальні роботи або обслуговування жорстких дисків. Приклад: вам потрібно видалити файли або папки, заблоковані самої Windows.

При спробі знищення таких ресурсів система видає повідомлення про неможливість продовжити обрану дію. Якщо ж завантажитися з флешки з DOS, то контроль з боку системи зникає, і ви можете легко видалити все, що вам потрібно. Тут ми обговоримо програму WinToFlash і то, як нею користуватися. Взяти цю програму можна з сайту її виробника за адресою:.

Інше застосування завантажувальних флешок – це швидке створення специфічної робочої обстановки, без необхідності інсталювати другу або третю за рахунком ОС на жорсткий диск комп’ютера. Якщо виникла потреба запуску ПО під Linux, а в вашому розпорядженні є тільки Windows, то за допомогою систем на USB ця проблема вирішується миттєво.

Потрібно тільки вставити носій в порт і перезавантажитися. Те ж саме стосується зворотного ситуації: коли на комп’ютері встановлено Linux, а потрібно робоче середовище Windows. Приклади можна множити далі. Давайте ознайомимося з утилітою Wintoflash і її можливостями.

установка програми

Для початку опишемо процес установки. Коротенько інструкція виглядає так:

  • Викачуємо утиліту з вищезгаданого сайту.
  • Запускаємо інсталятор.
  • Опиняємося перед вікном вибору опцій інсталяції.
  • Тиснемо на напис «Опції».
  • Знімаємо прапорці з будь-якого стороннього програмного забезпечення.
  • Тиснемо на «Далі», вказуємо шлях, знову тиснемо на «Далі», чим і завершуємо перший етап установки.

Перший запуск проводиться з папки установки. В результаті відкривається вікно приблизно такого вигляду:

Це майстер першого запуску. Натиснувши на кнопці «Далі» потрапляємо у вікно налаштувань, де знімаємо прапорці з «Мультібар» і «Супутника» Яндекса. На цьому інсталяція завершена повністю.

Використання програми

Для установки ОС на флешку знадобляться образ системи в форматі ISO і чистий, відформатований USB-накопичувач з відповідним обсягом пам’яті. Виконавши приготування: відформатувавши флешку і помістивши на жорсткий диск ПК образ можна запускати програму. Потім у вікні майстра перенесення вказати місцезнаходження образу і букву флешки в файлової системі. Ось так як на малюнку нижче:

Після цього користувачеві буде видане стандартне вікно з ліцензійною угодою Microsoft, де потрібно буде виставити галочку згоди. Потім запуститься процес копіювання файлів системи на флешкарти, такий же, як при звичайній установці Windows – тільки з відображенням стану процесу у вікні утиліти. Після того як копіювання завершиться, носій готовий до використання.

Ссылка на основную публикацию