Як можна збільшити продуктивність комп’ютера швидко?

При тривалому використанні комп’ютера часто виникають ситуації, коли він починає працювати повільніше. Наприклад, ви довше звичайного відкриваєте якусь програму. Дуже довго завантажуються сторінки з інтернету і т. Д. Коли справа в самому комп’ютері, тоді у вас буде гальмувати все і всюди. І в інтернеті і без. Значить пора пройти просту процедуру очищення реєстру. Саме після цього найчастіше комп’ютер повертається до колишньої швидкій роботі.

Давайте розберемося з причинами, чому взагалі потрібно чистити реєстр і що це за звір?

Реєстр і чому його потрібно чистити

Саме в реєстрі зберігається велика кількість інформації про програми і пристроях, які взаємодіють з копмьютером і операційною системою. Реєстр являє з себе якусь базу даних всієї цієї інформації. Коли ми довго користуємося комп’ютером, зберігаємо і видаляємо файли, програми, компоненти, то і ця інформація потрапляє в реєстр і там зберігається. Коли цієї інформації стає дуже багато, то комп’ютера доводиться кожен раз «заглядати» в свій величезний реєстр і взаємодіяти з великою купою інформації, саме тому він і починає «думати довше» ніж зазвичай.

Як очистити реєстр будинку самостійно

Ті користувачі, які зовсім не хочуть розбиратися можуть відразу ж віддати копмьютер в сервісний центр. Але ті, у кого є не багато часу і бажання, то процедуру чищення реєстру можна зробити самостійно не витративши на це зайвих грошей. Є кілька беплатних програм за допомогою яких очищається реєстр: це CCleaner, Windows Cleaner і Reg Organizer. Остання програма-безкоштовно тільки шукає помилки, а що б їх виправити або потрібно це робити вручну, або купити ліцензію.

CCleaner – чистимо реєстр в 2 кроки!

Програмою CCleaner користується більшість користувачів. Вона хороша тим, що досить проста в обігу і ефективна. За допомогою неї можна видалити всі непотрібні і тимчасові файли, що звільняє простір на жорстких дисках.

Для початку потрібно завантажити і встановити програму.

Чистимо комп’ютер від тимчасових файлів, кеша і cookies браузерів і т. Д.

Далі відкриваємо її і заходимо в розділ «Очищення», у віконці «Windows» побачите список, і в ньому додаєте або забираєте галочки у потрібних і не потрібних розділів.

Запускаєте кнопку «Аналіз». Програма аналізує всі ті компоненти, які обрані. І після коли ви отримаєте результат, то натискаєте кнопку «Очистити».

Очищення реєстру від невірних розширень і помилок

Тепер переміщаємося у вкладку нижче – Реєстр і в «Цілісність реєстру» відзначаємо галочками всі пункти. Запускаємо «Пошук проблем» і далі натиснути на «Виправити».

Програма запропонує зробити резервну копію – на всякий випадок погоджуємося і зберігаємо її. Вона допоможе нам, якщо раптом було видалено щось зайве.

Як бачите – все дуже просто і швидко. При цьому безкоштовно. Витративши всього 10 хвилин на установку програми і роботу з нею, ви економите свій час в майбутньому.

Ссылка на основную публикацию