Як на комп’ютер встановити принтер і драйвера на нього?

Ручна установка драйверів принтера на комп’ютер і ноутбук часом займає багато часу! Але якщо додати до цього постійне відстежування і контроль за оновленнями … На щастя цього всього можна уникнути, використовуючи досить прості спеціальні програми!
DriverHub
завантажити
Carambis Driver Updater
завантажити

Навіть якщо ви новачок і не розбираєтеся в подібному програмному забезпеченні – це дрібниця! Від вас буде потрібно небагато: встановити і підключити принтер до комп’ютера, забезпечити стабільне Інтернет з’єднання, скачати і запустити одну із зазначених вище утиліт.

Також варто відзначити, що даний софт допоможе вам збільшити продуктивність персонального комп’ютера шляхом систематичного контролю за наявними модифікаціями всіх драйверів операційної системи. Таким чином, у вас завжди будуть оновлені драйвера! Якщо все готово, тоді приступимо до встановлення необхідних драйверів принтера.

ДрайверХаб – надійний засіб для встановлення та оновлення дров

Установка і запуск

Програма DriverHub на комп’ютер допоможе швидко встановити драйвера для принтера або факсу на ПК з ОС windows XP, Vista, 7, 8, 10, а також буде відслідковувати всі доступні оновлення. З таким помічником можна легко підтримувати актуальність стану всіх систем і суттєво економити на виклики майстрів! У базі утиліти мешкають мільйони доступних драйверів для всіляких пристроїв комп’ютера, тому ви завжди зможете встановити необхідне. По закінченню установки софта, в віконці натискаємо на клавішу «Знайти зараз». 

Оновлюємося в один клік

Відразу після сканування і автоматичного пошуку необхідного програмного забезпечення на робочому екрані буде виведений повний перелік всіх підлягають оновленню або установці драйверів. Ви можете завантажити тільки потрібний драйвер для моделі вашого принтера, або ж натиснути на кнопку «Встановити все». Другий варіант рекомендуємо до використання, адже це допоможе поліпшити і продуктивність ПК. Зверніть увагу, що після закінчення процесу майстра установки всіх пропонованих сумісних драйверів рекомендується перезапустити комп’ютер! 

Якщо щось пішло не так

Дуже рідко, але буває таке, що драйвер після поновлення починає порушувати роботу системи, одним словом модифікація несумісна з поточною версією операційки. Для цього передбачена функція «Відновлення». Для виконання відкоту заходить в меню і натискаємо лівою кнопкою миші по потрібному драйверу. У контекстному вікні вибираємо «Відновити». Як бачите, в DriverHub все досить легко і просто! 

Установка і оновлення через Карамбіс Апдейтер

переваги застосування

Carambis Driver Updater для Windows напевно знає як встановити драйвера на принтер, МФУ, сканер та інші пристрої друку! Програма допоможе користувачеві в автоматичному режимі виявити всі застарілі драйвера, оновити їх і навіть запропонує до установки ті, які і зовсім відсутні, наприклад, для нового обладнання. У використанні утиліта дуже проста і зрозуміла, але в порівнянні з безкоштовним ДріверХаб у неї є пробна ліцензія тільки на 30 днів. Відразу після швидкої установки запуститься майстер установки з автоматичним скануванням системи.

Оновлення та установка

По завершенню сканування у вікні майстра установки буде виведений повний перелік всіх застарілих робочих драйверів, можете їх оновити натисканням клавіші «Викачати все» або вибірково. Для установки потрібного драйвера на принтер необхідно перейти у вкладку «Все», потім натиснути кнопку «Завантажити» навпроти драйвера своєї моделі встановлюється принтера. По закінченню установок перезавантажте систему і починайте використовувати новий пристрій друку. 

відкат

У Карамбіс Дрівер Апдейт пропонується можливість зробити швидкий відкат будь-якого встановленого драйвера до попередньої модифікації. Особливо це корисно якщо оновлені дрова по якійсь причині несумісні з поточною операційною системою. Скористатися функцією легко: виберіть драйвер і натисніть «Відновити». 

Переустановили систему або придбай новий принтер і потрібно встановити драйвера з офіційного сайту виробника? Все дуже просто і вам навіть не знадобиться шукати свій установчий диск!

Самостійний пошук драйверів в інтернеті і ручна закачування відніме у вас багато часу! Використовуючи спеціальні програми, ви істотно заощадите час і сили на пошуку, а також 100% встановіть саме необхідні драйвера! Користуйтеся лише перевірений спосіб установки драйверів на принтер, периферійні пристрої та для системи в цілому!

Якщо ж ви вважаєте, що установка принтера повинна проходити без установки стороннього ПО, існує спосіб виконати інсталяцію через центр оновлень Windows (для власників ліцензійної копії ОС).

Для цього після підключення принтера через кабель usb або порт lpt1 зайдіть в меню Пуск, виберіть пункт Пристрої та Принтери. Далі клікніть на Додати локальний принтер і вкажіть ім’я виробника принтера і його модель (HP Laserjet, Xerox Phaser, Canon Pixma тощо). Комп’ютер спробує виконати пошук необхідного програмного забезпечення в локальних бібліотеках і центрі оновлень.

Якщо процедура завершиться успішно, буде запропоновано завершити настройку принтера і надрукувати пробну сторінку.

Ссылка на основную публикацию