Як на компі зробити скрін. Знімок з екрану комп’ютера за 5 секунд

Ми поговоримо з вами про те, як на компі зробити скрін швидко, без додаткових програмок … Коли потрібно швидко зробити знімок з екрану комп’ютера, так званий скріншот, тут не до програм. Людина просто хоче якомога швидше отримати бажане зображення. Йому реально колись завантажувати, встановлювати та налаштовувати додаткові програми. Ну а потім, при бажанні, підредагувати його як нам буде завгодно і зберегти на вашому комп’ютері.

Звичайно, ви можете завантажити необхідне програмне забезпечення. Але це потрібно тільки тим, хто збирається часто, постійно і на професійній основі освоювати навички зняття і редагування зображень з монітора.

Відразу хотілося б відзначити, на все нам знадобиться максимум п’ять хвилин. Зрозуміло, що новачкові потрібно трохи більше часу. Однак, розібравшись з усіма особливостями ви зможете зробити скріншот екрану дуже швидко. Ну а далі вносити туди будь-які зміни.

Для цього вам потрібно буде натиснути пару кнопок на клавіатурі, якщо бути точним 1. Або, коли потрібно отримати зображення певного вікна на моніторі, доведеться пересилити себе і натиснути цілих 2 кнопки.

Кожен, хто дочитає статтю до кінця, дізнається як на компі зробити скрін сторінки з сайту в інтернеті. Ви також навчитеся робити скріншоти на комп’ютері і на ноут, отримувати зображення потрібної частини екрану і все це без жодних сторонніх програм.

Як зробити скріншот на комп’ютері самому?

Насправді фотоапарат, який зображений на малюнку вище вам не знадобиться. Здивовані? Я теж відразу думав, що робити знімки з екрану на компі можна тільки за допомогою фотика. Виявляється все набагато простіше, для цього вам знадобиться тільки клавіатура і мишка. Насамперед відкрийте потрібну сторінку в інтернеті або на робочому столі.

Щоб отримати скрін, натисніть на кнопку Prt Scr або Print Scrin у себе на клавіатурі. 

потім відкриваємо новий документ Word, натискаємо правою кнопкою мишки. З’явиться віконце, в якому вибираємо пункт вставити і вже через секунду скріншот готовий. Потрібне зображення з’явиться на сторінці.

Далі зберігаємо те, що у нас вийшло на своєму комп’ютері і насолоджуємося отриманим результатом. Так само є можливість обрізати непотрібні краю скрін і залишити тільки певну його частину. Це може бути якийсь ділянку сторінки інтернет сайту або робочого столу. Для цього два рази натискаємо на нашу зображенню, а потім, вибравши пункт обрізка в верхньому меню, видаляємо все зайве.

Якщо вставляли в Word зберегти можна тільки в цьому форматі. Якщо ж вам потрібен саме малюнок, тоді після натискання на кнопку Print Scrin відкриваємо програму Paint, яка є на всіх комп’ютерах. Відкрити її можна наступним чином: Пуск – програми – стандартні – Paint. Потім вибираємо в верхньому меню розділ правка і тиснемо вставити, після чого зображення миттю з’явиться на екрані. Ну а далі цей малюнок зберігаємо на комп’ютері.

До речі саме в Paint у вас є унікальна можливість вносити в отримане зображення різні зміни. Можна стерти непотрібні написи за допомогою гумки або замазати їх розпилювачем.

Додати стрілочки, прямокутники або підкреслення на скріншоті. Вообщем змінювати і додавати все, що завгодно, дуже зручно для тих, хто не хоче афішувати зайвий раз свої персональні дані.

Як на компі зробити скрін потрібного вікна робочого столу?

Якщо ви відкрили якусь папку і хочете отримає скріншот тільки її, в цьому випадку, крім вищезгаданої кнопки Print Scrin потрібно натиснути ще на Alt. Ви отримаєте знімок тільки цієї папки. Особисто я рідко користуюся цією функцією і вважаю за краще знімати скріни з усього екрану, потім обрізаю їх і зберігаю.

Якщо говорити про даному сайті то більшість зображень на ньому зроблені за допомогою спеціальної програми. Вона дає додаткові розширені можливості по роботі з скріншот.

Кожен день я роблю кілька знімків з екрану так що мені без цієї програми просто не обійтися. Рядовому ж користувачеві, Вкотре або два в рік хоче отримати зображення з монітора простіше і швидше натиснути на кнопку Print Scrin.

Ссылка на основную публикацию