Як на планшеті встановити яндекс

Якщо у вас раптом виникло питання на тему, про те, як встановити браузер яндекс на планшет з пристроєм андроїд, то вам тоді сюди, з цієї докладної і покрокової інструкції ви дізнаєтеся, як встановити яндекс на планшет, дана інструкція дуже проста, і розрахована на кожного початківця користувача планшетного пк.

Щоб встановити браузер яндекс на пристрої андроїд, вам знадобиться програма плей маркет, яка вже встановлена ​​в пристроях з операційною системою андроїд.
Зверніть увагу: якщо ви ще не є зареєстрованим користувачем в додаток плей маркет, то вам доведеться пройти реєстрацію, інакше ви не зможете встановити браузер яндекс на своєму планшеті.
Якщо ви не знаєте, як пройти реєстрацію в плей маркет, то ви можете переглянути інструкцію, про те, як пройти реєстрацію в програмі плей маркет.
Якщо ж ви вже зареєстровані в програмі плей маркет, то ви можете приступити до ознайомлення інструкції по установці браузера яндекс.
І так на своєму планшеті переходимо в меню і один раз натискаємо за додатком плей маркет.

Після чого на вашому пристрої відкриється головна сторінка плей маркет, де вам потрібно буде натиснути на кнопку «Пошук».

Коли ви натиснете на кнопку “Пошук”, в лівій частині програми плей маркет, відкриється спеціальний пункт, в якому вам потрібно буде написати «Браузер яндекс» і на своїй клавіатурі планшета натиснути на клавішу «Пошук».

Коли ви на сенсорній клавіатурі натиснете на клавішу «Пошук», в додатку плей маркет відкриється сторінка з результатом зазначеного нами браузера.
Тепер ми можемо завантажити і встановити браузер яндекс, для цього вам потрібно один раз натиснути на браузер яндекс.

Після чого на вашому планшеті відкриється розділ, в якому ви зможете переглянути коментарі, опис оцінити цю програму.
Щоб продовжити і встановити яндекс.браузер, вам потрібно натиснути на кнопку «Встановити».

Коли ви натиснете на кнопку «Встановити», на вашому планшеті відкриється віконце, в якому вам потрібно буде підтвердити установку браузера яндекс.
Щоб продовжити і підтвердити установку браузера яндекс, вам залишається натиснути на кнопку «Прийняти».

Коли ви натиснете на кнопку «Прийняти», на ваш планшет почнеться процес завантаження браузера яндекс, процес завантаження браузера може зайняти деякий час.
Також ви можете слідкувати за процесом завантаження браузера яндекс, в спеціальному пункті, в якому ви побачите, скільки відсотків загрузилось, скільки важить для цієї програми і скільки загрузилось мегабайт на ваш пристрій.

Після того як закінчиться процес завантаження, на вашому планшеті браузер яндекс автоматично почне установку.
Після завершення установки ярлик браузера яндекс буде поміщений на робочий стіл вашого планшета, після чого ви зможете запустити браузер з робочого столу вашого пристрою.

На цьому у мене все, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию