Як надрукувати таблицю Excel на одному аркуші

Кожен з користувачів, що створювали таблиці в Excel, рано чи пізно стикався з однієї і тієї ж проблемою – при виведенні на друк таблиця перевищує розміри стандартного аркуша паперу. Звичайно, можна поступити просто – змінити розмір шрифту і потім зменшити осередки. Однак, як ви самі розумієте це не вихід із ситуації, тому що робити зміни доведеться вручну дуже довго, а при редагуванні таблиці дане форматування просто зійде нанівець. Давайте розберемося, як слід вчинити в даній ситуації.

Як при друку вписати дані в один лист

Налаштувати за потрібне нам чином друк в Excel можна декількома способами:

змінюємопараметри

Запускаємо діалог друку в розділі меню «Файл» (можна також скористатися класикою – «CTRL – P»). Знаходимо розділ «Налаштування», в ньому опції масштабування, і переходимо на пункт «Вписати на одну сторінку».

Excel самостійно виконає необхідне масштабування щоб результат помістився на лист. В області попереднього перегляду ви побачите, як в результаті змінився масштаб. Кількома «Друк» – отримуємо потрібний результат в принтері.

зменшення полів

Якщо таблиця зовсім трохи не поміщається на друкований аркуш, то має сенс зменшити поля при виведенні на друк. Для цього в діалоговому вікні, розглянутому вище, вибираємо розділ «Поля» і спостерігаємо результат в області попереднього перегляду.

До речі: вибір розділу «Настроювані поля» дозволяє встановити персональні настройки, які при бажанні можна зменшити до самого мінімуму.

Використовуйте «сторінковий режим»

Іноді буває дуже зручно налаштувати екран таким чином, щоб таблиця там виглядала так само, як на принтері. Для цього вам потрібно переключити Excel в сторінковий режим. Зробити це можна на вкладці «Вид» головного меню.

Тепер Excel вам покаже, як буде надрукована поточна таблиця. Ви можете змінити налаштування, перетягнувши мишкою сині лінії, що показують межі сторінок при друку (ви навіть можете побачити спеціальну підказку).

замість післямови

Ми розглянули три способи, за допомогою яких можна вмістити таблицю Excel на один лист при друку. Зробити це зовсім нескладно, сподіваємося один з варіантів вам підійде. І наостанок – не захоплюйтеся надмірним зменшенням масштабу при друку, це може привести до нечитаності даних.

Ссылка на основную публикацию