Як накласти фото одне на інше?

Як накласти одне фото на друге використовуючи PS?

переваги

Photoshop – це найпопулярніший редактор, яким користуються дизайнери, фотографи з усього світу. Він дає можливість працювати з шарами і, в цілому, має широкі можливості обробки та відмінним швидкодією. Тут Ви зможете редагувати кілька фотографій, змінювати їх розміри без втрат якості і виконувати конвертацію в формати png, gif і т.д. Єдиний мінус – дорога ліцензія і проблема з отриманням «ліцензійного» ключа в нових версіях, а також відсутність автоматизації багатьох дій.

Завантаження

Для додавання початкових кодів переходимо в меню «Файл» -> «Відкрити». У наступному вікні вибираємо папку з відповідною картинкою. Ще можна просто перетягнути ваші фото за допомогою вказівниками миші в основне поле програми.

накладення

Щоб вставити інше фото можна вчинити аналогічно або попередньо вибрати таким чином бажаний і скопіювати його в буфер за допомогою комбінації «Ctrl» + «С». Тепер можна зайти в Фотошоп, перейти в меню «Редагування» -> «Вставити», а потім натиснути клавіші «Ctrl» + «V». При бажанні можна змінити місце розташування другої картинки, а також її вихідний розмір. В кінці натискаємо галочку. Перед збереженням ще потрібно об’єднати шари, щоб не отримати фото з великим прозорим фоном. Виділяємо обидва шару у відповідній панелі, тиснемо праву кнопку миші і в списку вибираємо «Об’єднати».

збереження

Справа за малим – заходимо в меню «Файл», потім «Зберегти як». У новому вікні вказуємо папку, ім’я, і ​​вибираємо формат. Тепер можете завантажити фото на будь-який сайт або відправити друзям через месенджери.

Накладення фото в додатку від Моваві

переваги способу

Photo Editor – зручний графічний редактор, який дає можливість підвищувати якість картинки, змінювати її розміри, додавати ефекти, написи, фільтри і конвертувати файли з одного формату в інший. Загалом, в ньому Ви можете зробити справжній фотомонтаж малою кров’ю, використовуючи автоматичну підгонку розмірів. Після установки і запуску програми відкриється головне вікно з безліччю панелей і налаштувань.

Додавання

Для початку тиснемо кнопку «Відкрити» (по центру), в меню провідника знаходимо папку з потрібною картинкою, виділяємо її і тиснемо «Відкрити». Є спосіб ще простіше – перетягуємо об’єкт, затиснувши ліву кнопку мишки.

вставка

Тепер вибираємо фото, яке потрібно буде вставити поверх – на верхній панелі знаходимо вкладку «Вставка». У правій частині з’явиться ще одна панель, де нам необхідно натиснути кнопку «Вставити». У діалозі вибираємо об’єкт – він відразу ж відобразиться поверх першого. При бажанні можна виконати позиціонування об’єкта, збільшити або зменшити його розміри, додати ефект. Тут же можна виставити параметри прозорості, згладжування кутів або встановити товщину обведення двох картинок. По завершенні тиснемо «Застосувати».

збереження

Після того, як всі зміни вже внесені, натискаємо «Зберегти» в нижній частині екрана. З’явиться невеликий діалог, в якому вказуємо вихідну папку, ім’я та тип.

Накладаємо фото на фото швидко і якісно

завантажуємо фон

Фотошоп і його аналоги створені для фахівців і вимагають тривалого навчання. Але існує проста і зрозуміла новачкові програм «Домашня Фотостудія». Вона вміє обрізати, склеювати, накладати зображення не гірше, однак не вимагає сил для вивчення і потужного ПК. Розібратися зможе навіть «чайник» – самі побачите! Для початку виберемо і додамо фонове зображення, клікнувши по відповідній кнопці.

Коли картинка з’явиться на монтажному столі, одним кліком переходимо в меню «Оформлення» і вибираємо «Фотомонтаж», щоб склеїти два знімка.

Тепер відкриваємо меню «Додати шар», натискаємо на пукнт «Фотографія», шукаємо на жорсткому диску друге фото, яке потрібно помістити на перше.

Видаляємо фон з другої картинки

Зображення належиться зверху, але щоб органічно поєднати його з фоновим, потрібно вирізати об’єкт. Для цього натискаємо на меню «Обрізати фото». У вікні вибираємо тип кисті. За умовчанням встановлено прямокутне виділення, але для об’єктів складної форми воно не підходить. Нам знадобиться кисть довільної форми. Нею ми обводимо фрагмент, який залишаємо. Коли закінчите, клікніть по фону двічі – він стане частково прозорим. Тепер зберігаємо об’єкт.

Пробуємо поєднувати два зображення

За допомогою миші виберіть і перетягніть картинку в потрібне місце фону, розтягніть, стисніть, збільште або зменшіть її на ваш розсуд. Задайте прозорість і кут попорота. Також рекомендується вибрати режим змішування для кращого згладжування між картинками. Якщо хочете додати напівпрозору фоторамку для об’єкта, виберіть її з каталогу. Можна вставляти будь-які, але під нашу композицію підходящої не знайшлося.

згладжування переходу

Як бачите, ми не використовували режими змішування, тому фото сильно виділяється на тлі. Поліпшити картину допоможе інструмент «Розмиття». Експериментуйте з пензлем і трохи затріть кордону об’єкта на тлі. Растушевка зменшує ефект монтажу. Тільки не перестарайтеся. Не виходячи з цього вікна можна відкоригувати будь-які параметри знімка – освітлити, затемнити, обрізати, підкрутити кольору.

збереження

Коли робота закінчена, настав час оцінити результат і зберегти файл. Додаток пропонує jpeg, png і інші формати на вибір. Після збереження на диск, фотку можна копіювати, видалити, переслати друзям, роздрукувати і зробити все що завгодно!

Як накласти одну картинку іншу за допомогою The GIMP?

Безкоштовний фоторедактор Гимп

Ця програма дозволяє виконувати різнобічне редагування фото і відрізняється хорошою функціональністю і підтримкою більшості сучасних форматів. Тут Ви можете працювати з растровою і векторною графікою, проводити глибоке корекцію, змінювати розміри зображення і багато іншого. Ще одна особливість – програма не займає багато місця на жорсткому диску і невимоглива до ресурсів системи.

імпорт початкових кодів

Щоб імпортувати картинку, переходимо в меню «Файл», в випадаючому списку вибираємо «Відкрити зображення». В меню провідника знаходимо папку з файлом, виділяємо його і тиснемо «Відкрити».

Вставка другого об’єкта

Щоб додати другу картинки знову заходимо в меню «Файл», але тепер вибираємо «Відкрити як шари». У вікні знаходимо місце розташування потрібного об’єкта. Після натискання кнопки нове зображення відобразиться вже на іншому шарі.

Зміна розміру полотна

Наступний крок – редагування розмірів шару. У нашому випадку, обидва зображення мають однакові розміри в пікселях. Перед тим, як з’єднати дві картинки, потрібно змінити розмір одного зображення. На відповідній панелі інструментів, яка розташована праворуч, виділяємо другий шар і тиснемо правою кнопкою мишки. Серед усіх команд вибираємо «Розмір шару» і в новому вікні вказуємо відповідні значення ширини і висоти. 

об’єднання

Натискаємо правою кнопкою і вибираємо з переліку пункт «Об’єднати видимі шари», щоб отримана картина представляла собою єдине ціле.

збереження

Завершальний етап. Переходимо в меню «Файл» -> «Зберегти як» і потім вказуємо ім’я, формат і папку, в якій буде збережено наше творіння.

Отже, об’єднати дві фотографії досить просто.

Ссылка на основную публикацию