Як накласти музику на відео?

Додавання фонової музики є невід’ємним етапом відеомонтажу, створення якісних презентацій і цікавих слайд-шоу. При цьому дуже часто виникає ситуація, коли в ролику вже є аудіодоріжка, яку необхідно замінити на іншу або приглушити гучність.
Movavi Video Suite
завантажити
Windows Movie Maker
завантажити

Практично будь-який сучасний редактор дозволяє завантажувати і працювати з аудіофайлами. У цій інструкції ми розповімо, як найпростіше в відео вставити музику, використовуючи два популярних додатки.

Як накласти звук на відео в Video Suite від Моваві?

Основне меню програми Movavi Video Suite

Цей редактор підійде як для досвідчених користувачів, так і новачкам. Він дозволяє не тільки створювати відео з музикою, а й виконувати повноцінний монтаж кліпів, нарізку і склейку фрагментів з подальшим збереженням у будь-який сучасний формат. Після установки і запуску відкривається головне меню з переліком доступних режимів. Вибираємо «Редагування», а потім – «Створити проект в розширеному режимі».

Додавання відео і аудіо

Перший крок – вибір файлів, додати які необхідно. Натискаємо меню «Додати файл», як показано на скріншоті. Варто зазначити, що даний засіб дозволяє одночасно додати кілька відео і аудиотреков, причому вони відразу ж відображаються на відповідних доріжках тимчасової шкали. 

Робота з аудіо

Двічі клацнувши мишкою на відрізку доріжки, відкривається панель редагування параметрів. Тут можна вибрати рівень гучності, швидкість відтворення, усунути шуми або налаштувати еквалайзер. Іноді виникає необхідність обрізки зайвої частини треку. Якщо підвести покажчик миші до кінця відрізка, то з’явиться двунаправленная стрілка, пересуваючи яку найпростіше змінювати тривалість аудіо. Також можна скористатися маркером і спеціальним інструментом (іконка з зображенням ножиць).

збереження

Справа за малим – натискаємо на кнопку «Зберегти» в основному вікні редактора. З’явиться вікно настройки параметрів з безліччю вкладок. Тут можна задати папку збереження, вибрати шаблон для оптимального відображення в соціальних мережах, на смартфоні під. управлінням андроїд, ios або на екрані телевізора. Також є можливість вказати аудіо / відеокодек, конкретний формат майбутнього кліпу, приблизний розмір. Натискаємо «Старт» і чекаємо закінчення конвертації. 

Накладаємо музику, використовуючи пакет відеомонтажу

Програма відеомонтажу: переваги

Ця програма відрізняється дружнім інтерфейсом, російськомовним меню і невисокими системними вимогами до комп’ютера. У його арсеналі безліч налаштувань і режимів, які дозволяють створювати ефектні і красиві кліпи. Крім накладення музики на відео, тут також можна виконувати конвертацію, захоплювати зображення з камери, екрану, додавати круті ефекти переходів на ваше відео і багато іншого. 

Додавання відео

Після запуску програми відразу з’являється стартове меню, в якому нам потрібно вибрати «Новий проект». Наступний етап – імпорт ролика, в якому необхідно замінити звукову доріжку. Щоб завантажити файл, вибираємо першу вкладку «Додати» і в провіднику знаходимо цільової кліп.

Вставка аудіотрека, управління гучністю

Тепер потрібно додати аудіо. Додаток дозволяє використовувати треки з власної бази або імпортувати будь-який файл, збережений на ПК – натискаємо на кнопку «Додати музику». У цьому ж вікні доступна можливість зміни гучності і накладення нового треку для використання в якості основної доріжки (показано на скрині). 

збереження

Після цього залишилося лише зберегти отриманий кліп. Для початку в редакторі натисніть на панель «Створити». Тут можна змінити такі параметри, як формат, розмір кадру і якість нового файлу. Виберете режим або вкажіть всі параметри вручну, після чого натисніть кнопку «Створити відео», розташовану внизу вікна.

Як накладати музику на відео, використовуючи безкоштовний додаток Movie Maker?

особливості утиліти

Movie Maker – програма редагування відео, створена не для професійного монтування. Редагування відео вбудовується в Віндовс, він підходить для аматорів і початківців блогерів, дозволяє вирішувати примітивні завдання, на зразок додавання музики, голосового супроводу. Здатний обрізати або накласти фрагмент, додати фото або певну кількість водяних знаків, зробити слайд шоу. Програма обробки відео підтримує безліч форматів відео- аудіофайлу для імпорту, але в процесі експорту ви дізнаєтеся, що з усіх відеоформатів доступн тільки wmv, непридатний для мобільних пристроїв. Але якщо вас це не бентежить, відкрийте додаток і натисніть микрофончик.

Виберете потрібні файли

Використовуючи кнопки імпорту, виберіть потрібне відео і майбутній саундтрек. Підтримуються як музичні композиції в mp3, так і голосові записи, зроблені на вбудований мікрофон ноутбука. Рекомендуємо вибирати ролики без звуку або відразу знімати відео без звуку. Справа в тому, що замінити звук або відключити його в вихідному файлі не вийде. Не можна навіть знизити гучність, можливо тільки додати музичний фон.

накладення звуку

Щоб почати монтувати новий кліп, перетягніть файли на відповідні рядки на шкалі часу. Знайдіть потрібний ролик і помістіть його в верхній рядок, а музичний супровід додайте на середню. На даному етапі ви також можете редагувати кліп, виконати щось типу кольорокорекції, масштабування картинки. Можливості мізерні, але вони є.

збереження

Саме час зберегти кінцевий результат. Для цього клікніть по меню як показано на скріншоті, вкажіть назву і папку збереження. Все легко і швидко. Але рекомендуємо попередньо перевірити своє відео у вікні попереднього перегляду, щоб переконатися в правильній синхронізації звуа. 

вибір параметрів

Після того як ви підтвердите дію, запуститься процес збереження. За замовчуванням, виставлений формат wmv і мінімальний розмір. Параметри можна відредагувати, якщо ви, наприклад, збираєтеся викласти відео на YouTube, Instagram, Facebook,, ВКконтакте, Google+ або інший онлайн сервіс. Одним словом, хочете домогтися гарної якості. Тривалість збереження залежить від потужності вашого ПК.

На сьогоднішній день існують безліч популярних програм відео монтажу, але представлені в цій статті редактори відрізняються своєю простотою, тому будуть зрозумілі навіть новачкам. При цьому вони оснащені великою кількістю режимів, ефектів і зручних інструментів редагування відео в будь-якому форматі. За допомогою будь-якої з цих програм Ви зможете вставити музику в свій кліп за лічені хвилини. А ось щоб видалити звук з відео або виконати заміну звуку, використовуйте будь-яку з перших двох прог. Муві Мейкер на підтримує дані операції. Для тих, хто шукав, як накласти музику на відео на айФоні, рекомендуємо вбудований додаток imovie.

Ссылка на основную публикацию