Як накласти одне відео на інше?


Вставка одного відео в інше в редакторі відеомонтажу

переваги програми

Додаток відеомонтажу відрізняється зрозумілим меню, величезним виборів ефектів, переходів і режимів. Воно дозволить змінити розмір, налаштувати зображення, накласти картинку в відео, виконати конвертацію практично в будь-який формат, додати доріжку титрів або фонову музику. Однак, функціонал запису відео відсутній. Після завантаження та установки необхідно запустити ярлик – відкриється стартове меню, як показано на скрині. Воно дозволяє вибрати одне з декількох дій – створити новий проект, відкрити вже існуючий і т.д. 

Вибір режиму і імпорт відео

Спочатку необхідно додати відео, з якого в подальшому будуть вирізатися окремі частини. Натисніть “Файл” і вкажіть шлях до нього. Тепер натискаємо на меню «Нарізка» – з’являється нове вікно, основний простір в якому займає область попереднього перегляду. Під нею знаходиться кнопка для завантаження файлу (показано на скрині).

нарізка відео

Відкривається головне вікно режиму нарізки. У правій частині екрана розташований перелік фрагментів, знизу – панель відтворення і редагування. Перш за все, необхідно за допомогою маркерів встановити час початку і кінця фрагмента. Далі просто натискаємо кнопку «Новий фрагмент» і обраний відрізок буде додано до списку. Таким же чином можна обрізати відео, отримуючи скільки завгодно нових фрагментів. 

Додавання отриманих фрагментів

Тепер з декількох відео можна скомпонувати новий ролик, комбінуючи частини між собою, змінюючи їх послідовність, додаючи нові відео та фото. Для додавання потрібно створити новий проект, натиснути на меню «Додати» і в провіднику знайти і вибрати все для вас файли. Потім вони з’являться на шкалі внизу, де можна змінити їх послідовність, застосувати ефекти, налаштувати плавний перехід, відрегулювати прозорість відеодоріжки і т.д. 

збереження

Залишиться зберегти всі зміни – вибираємо панель «Створити». Тут можна вибрати формат, відеокодек, якість зображення, приблизний розмір нового файлу. Натискаємо кнопку «Створити відео» і чекаємо завершення конвертації.

Ссылка на основную публикацию