Як налаштувати час redmi 6a

Вітаю Вас, шановний відвідувач сайту! Якщо у вас раптом виникло питання на тему, про те, як змінити час на xiaomi redmi 6a, то ви можете ознайомитися з докладною і покроковою інструкцією, з якої, ви дізнаєтеся, як налаштувати час redmi 6a.

Щоб змінити час на телефоні Редмен 6a, вам потрібно буде на своєму телефоні виконати ряд нескладних дій:
Отже, беремо свій телефон і натискаємо на кнопку «Налаштування», в наступному кроці у вас відкриється меню налаштувань вашого телефону.
В меню налаштувань, відпускаємо сторінку майже до самого низу, де ви і побачите пункт «Розширені настройки», ось цей пункт нас і потрібно буде відкрити.

Коли ви оберете пункт «Розширені настройки», в вашому телефоні відкриються різні настройки, в найпершому пункті буде відображений пункт «Дата і час», ось цей пункт нас і потрібно вибрати.
Після того як ви оберете пункт «Дата і час», на вашому телефоні відкриється меню, в якому ви зможете налаштувати час, дату, часовий пошук і інші дані пов’язані з часом.
Зверніть увагу: Якщо у вас напроти пункту «Дата і час мережі» коштує активна синя галочка, то це означає що час автоматично буде виставлено через інтернет.
Щоб налаштувати час в redmi 6a вручну, вам потрібно буде відключити пункт «Дата і час мережі».

Після того як ви вимкніть пункт «Дата і час мережі», ви зможете налаштувати час на своєму телефоні, для цього натискаємо на пункт «Час».
Зверніть увагу: Якщо ви хочете встановити дату на своєму телефоні, то напроти пункту «Дата», натискаємо на число місяць і рік, після чого ми зможемо поміняти дату на своєму телефоні.

І останній крок, коли, ви натиснете на пункт «Час», в вашому телефоні відкриється меню вибрати час, у першому стовпці йдуть годинник, а в другому стовпці вказані хвилини.
Отже, міняємо годинник і хвилини, після зміни часу натискаємо на кнопку «ОК».
Поле всіх виконаних дій настройка часу буде змінена.

Тепер ви знаєте, як налаштувати час на xiaomi redmi 6a, на цьому я буду закінчувати інструкцію, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию