Як налаштувати Google Drive на Android

У рейтингу «хмарних» Google Drive знаходиться на верхніх позиціях: він швидкий, надійний, зручний, до того ж надає користувачам до 15 Гб простору безкоштовно. Розглянемо, як коректно налаштувати Google Drive на Adnroid-девайсе для його максимально комфортного використання.

Підключення облікового запису

Знаходимо на смартфоні додаток Google Drive і запускаємо його. Пропускаємо заставку, натискаючи «Закрити».

Вводимо дані свого Google-аккаунта (або створюємо новий при необхідності).

Чекаємо завершення налаштування програми.

Врахуйте: якщо ви вибираєте опцію реєстрації нового аккаунта, цей обліковий запис буде додано до ваш смартфон, і ви зможете використовувати його разом з іншими додатками Google.

Завантажуємо файли в Google Drive

У «хмара» від Google можна відправити практично будь-який файл з Android-девайса. Зробити це можна з Галереї або файлового менеджера. Візьмемо для прикладу ES Провідник, де виділяємо файл, який хочемо зберегти в «хмарі». Вибираємо додаткове меню, в ньому пункт «Відправити».

Тапа «Зберегти на диску».

Вибираємо ім’я файлу і папку в хмарному сховищі, тиснемо «Зберегти» і наш файл відправиться в Google Drive. Природно, для цього потрібен підключення до Інтернет.

 

Основні операції з файлами в Google Drive

Перегляд файлів

Для перегляду вмісту «хмари» просто запускаємо на смартфоні додаток Google Drive – відкривається список знаходяться в «хмарі» файлів.

Натиснувши на файл, ви відкриєте його в програмі, встановленої в смартфон за замовчуванням для файлів даного типу.

видалення файлів

У додатку Google Drive натискаємо на іконку з трьома крапками праворуч від файлу і вибираємо в контекстному меню відповідний пункт.

расшаріваніє файлів

У додатку Google Drive переходимо на файл, яким хочемо поділитися, і в контекстному меню (див. Попередній пункт) вибираємо наступне:

  • «Доступ» – надати спільний доступ до файлу;
  • «Посилання» – відправити посилання на файл.

Завантаження файлів на смартфон

Якщо ви хочете зберегти поточний файл локально, виберіть описаному вище в контекстному меню пункт «Завантажити».

Перевірка залишку місця

Щоб не перевищити безкоштовно надається Google обсяг сховища (дана процедура може привести до додаткових витрат), необхідно періодично контролювати кількість простору, що залишилося. Для цього заходимо в основне меню програми (кнопка ≡ в верхньому леком кутку і вибираємо «Налаштування»)

В налаштуваннях перевіряємо обсяг використовуваного простору.

замість післямови

Сподіваємося, інформація виявиться вельми привабливою, і допоможе розкрити весь спектр можливостей хмарного сховища. А ви використовуєте Google Drive на смартфоні?

Ссылка на основную публикацию