Як налаштувати графіку need for speed payback

Привіт шановний відвідувач! У цій статті я вирішив розповісти – як налаштувати графіку в грі need for speed payback, переглянувши цей посібник, ви самостійно зможете налаштувати необхідні настройки графіки для вашого комп’ютера, щоб пограти з комфортом і без всяких лагов.

Якщо у вас потужний ігровий комп’ютер з хорошою відеокартою, то грати в цю гру дуже приємно і захоплююче, графіка у цієї гри дуже красива і реалістична, ось тільки, машини при ударі як завжди сильно не псуються, а ось при їзді по пустелі машина дуже швидко брудниться.
І так щоб змінити графіку в грі, нам потрібно на своєму комп’ютері завантажити гру, потім нам потрібно потрапити в меню гри, для цього натискаємо кнопку «Tab», після чого на вашому моніторі відкриється меню, в якому, нам потрібно буде стрілками вправо або вліво вибрати пункт «НАЛАШТУВАННЯ» і натиснути на клавішу «Enter».

В наступному кроці у вас відкриється віконце «Настройок», де ви і зможете поміняти налаштування графіки для даної гри.
І так за допомогою клавіш «Q» і «E», вибираємо рядок «ГРАФІКА», після чого ви зможете поміняти графіку need for speed payback.
Пункт «НА ВЕСЬ ЕКРАН» – якщо встановити значення викл, то грати ви будите в віконному режимі, якщо буде стояти «ВКЛ», то гра буде на весь екран.
Наступний пункт «Дозвіл екрану», цей пункт дуже важливий в грі чим більше дозвіл екрана тим чіткіше графіка буде в грі.
Зверніть увагу: дозвіл екрана повинне відповідати вашому монітору, якщо дозвіл буде перевищувати реальний дозвіл екрана вашого монітора, то пограти ви не зможете.
Якщо ви хочете знизити навантаження на відеокарту, то ви можете знизити дозвіл екрана, але найкраще знизити графіку в інших пунктах, а реальний дозвіл для свого монітора залишити.
Наступний пункт «Вертикальна синхронізація» її можна не чіпати.
Пункт «розмиття в русі» якщо даний пункт включений, то при їзді буде все розмиватися, цю функцію, я відключу, тим самим збільшиться продуктивність гри.
Пункт «Якість графіки» – його ми не чіпаємо, так як ми самі налаштовуємо графіком в грі, тому там має стояти значення (індивідуальна).
Пункт «Якість текстур», якщо у вас слабка відеокарта, то краще за все поставити властивості «Середня», даний пункт, відповідає за якість промальовування текстур, чим він вищий, тим красивіше виглядають текстури в грі.
«Фільтрація текстур», також важливий параметр в грі, якщо у вас слабка відеокарта, ставимо пріоритет «Середня».
Пункт «Якість пост обробки» ставимо пріоритет «Середня», якщо у вас потужна ігрова карта, можна поставити пріоритет «Висока».
Пункт «Якість тіней», я завжди ставлю значення «Середня», але якщо ви хочете отримати насолоду від красивою грою, то можна поставити значення «Висока», даний пункт також впливає на продуктивність графіки.
Пункт «Глобальне освітлення» включає м’які тіні від об’єктів текстур, також впливає на продуктивність відеокарти.
Пункт «Ефекти» – даний пункт відповідає за якість і чіткість відображення візуальних ефектів, якщо у вас потужна ігрова сучасна відеокарта, можна поставити значення «Висока».
Пункт «Геометрія» – даний пункт відповідає за чіткість і якість відображень об’єктів, тут я завжди ставлю значення середнє, щоб не давати навантаження на відеокарту, якщо у вас продуктивна і сучасна видеокадра можете поставити значення «Висока».
Пункт «Згладжування» дана установка дозволяє згладжувати всі частинки об’єктів, підвищуючи реалістичність графіки, також даний пункт дуже ресурсномісткий для відеокарт, тут поставити пріоритет на ваш розсуд, я завжди ставлю середнє значення, але не те повое.
Пункт «Якості ландшафту», даний пункт відповідає за чіткість відображень ландшафту, в даному пункті я встановив середнє значення.
Пункт «Деталізація рослинності», чим вище буде встановлено значення, тим рослинності в грі буде більше і реалістичніше, деталізація рослинності також дає навантаження на відеокарту, тому я ставлю середнє значення.
Ось і всі пункти ми розглянули, після того як ви внесли зміни графіки в гру, нам залишиться натиснути на клавішу «Esc», щоб зберегти нашу нову графіку.

Після того як ви натиснете на кнопку «Esc», у вас відкриється віконце з підтвердженням про зміну ігрових налаштувань, щоб зберегти наші настройки натискаємо на кнопку «ТАК».

Після чого, ви потрапите в меню гри, тут нам вже ні чого робити не потрібно, перезапускати гру не потрібно, просто натискаємо клавішу «Esc» і насолоджуємося новою графікою, з якої ваш комп’ютер буде справлятися, а ви насолодитеся грою.

На цьому я буду закінчувати інструкцію, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию