Як налаштувати графіку в pubg

Вітаю Вас, шановний відвідувач сайту! Якщо у вас раптом виникло питання, про те, як в грі пабг налаштувати графіку, то ви можете подивитися докладну і покрокову інструкцію, в якій, ви зможете дізнатися, як налаштувати графіку в pubg.

Отже, щоб правильно налаштувати графіку в pubg, вам потрібно буде зайти в ігрові настройки гри, для цього запускаємо гру і виконуємо наступні дії:
У правому верхньому кутку вашого монітора є кнопка шестерінки, ось на неї нам і потрібно натиснути, щоб потрапити в меню ігрових налаштувань.
Для швидкого відкриття меню ігрових налаштувань натискаємо на клавішу «Esc».

Після того як ви натиснете клавішу «Esc» або натиснете на кнопку «Шестерінки», у вас відкриється меню, де вам потрібно натиснути на кнопку «Налаштування».

Після того як ви натиснете на кнопку «Налаштування», у вас відкриється меню, в цьому меню, вибираємо розділ «Графіка».
Налаштування графіки pubg, обов’язково потрібно почати з FPS.
Ви, напевно, скажіть навіщо налаштовувати FPS?
Я теж так, думав навіщо його взагалі чіпати, я думав раз варто FPS без обмежень, то він сам буде автоматично регулюватися.
Виявилося все не так.
Якщо ліміт FPS в лобі і ліміт FPS в грі залишити без обмежень, то температура відеокарти і процесора сильно нагріваються, що сильно впливає на знос відеокарти і процесора.
Також від FPS, буде залежати продуктивність гри на вашому пк.
Перше що я зробив це в пункті «ліміт FPS в лобі» поставив обмеження в 30 кадрів в секунду.
Друге, що нам потрібно зробити це напроти пункту «ліміт FPS в грі» натиснути на кнопку «Без обмежень» та вибрати пункт «Користувацький».

Коли, ви напроти пункту «ліміт FPS в грі» поставите значення «Користувацький», трохи нижче у вас відкриється додатковий пункт «Максимальний FPS», де ви зможете вибрати частоту кадрів від 30 – 300 кадрів в секунду.
Я поставив 30 кадрів в секунду, можна також поставити і більше.
Після того, як я виставив FPS в ручну, навантаження на комп’ютера сильно впала, ніяких зависань, а найголовніше плавна гра і без навантаження на пк.
Тепер давайте розглянемо ще одні налаштування гри, які відповідають за якість графіки в pubg.

Після налаштувань фпс, трохи нижче є додаткові настройки, які ми зараз детально розглянемо.
Найголовніші графічні ігрові настройки – це «Згладжування, постобробка, тіні, текстури, ефекти, листя, дальність видимості».
Щоб поліпшити або знизити графіку в pubg, вам потрібно буде виконати наступні дії.
Наприклад настройки «Згладжування» у мене стоїть пріоритет «Середнє», щоб поміняти настройки, нам потрібно буде напроти пункту «Згладжування» натиснути на кнопку налаштувань в моєму випадку ця кнопка «Середнє», після чого у вас відкриється меню, де ви зможете встановити пріоритет графіки «Дуже низька, низька, середня, висока, ультра».
Таким ось чином ви можете виставити свої настройки в кожному з пунктів «Згладжування, постобробка, тіні, текстури, ефекти, листя, дальність видимості», від найнижчих і до ультра налаштувань.

Я на своєму комп’ютері виставив середні настройки навпроти пунктів «згладжування, постобробка, тіні, ефекти і листя», а напроти пункту «текстури» я виставив якість текстур на високій рівень графіки.
І останні три пункти «Вертикальна синхронізація», «Розмиття руху» «Збільшити різкість» я не став ставити галочки, так як в ігрових налаштуваннях вони нам непотрібні.
Але якщо ви хочете збільшити різкість в грі, то ставимо галочку навпроти пункту «Збільшити різкість».
Якщо ви любите, коли ви бігаєте або пересуваєтеся на транспорті і все розпливається в рух, то поставте галочку напроти пункту «Розмиття руху».
Після того, як ви налаштуєте графічні настройки, нам потрібно зберегти настройку графіки, для цього натискаємо на кнопку «Застосувати», після чого виставлені вами значення графіки буде збережена.
Після всіх виконаних дій натискаємо на кнопку «Закрити».

Тепер, ви знаєте як налаштувати і поліпшити графіку в pubg, на цьому я буду закінчувати інструкцію, всім поки, приємною вам гри, до нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию