Як налаштувати лімітне підключення в Windows 10, в тому числі для Ethernet

На той випадок, коли підключення до Інтернету здійснюється за допомогою з’єднання з обмеженим тарифним планом, в Windows 10 передбачена функція «Лімітні підключення», що дозволяє уникнути марної трати дорогоцінних мегабайт трафіку. Прочитавши цей посібник, ви дізнаєтеся, як в Windows 10 обмежити споживання трафіку при підключенні до Інтернету за допомогою портативного 3G / 4G маршрутизатора або працює в якості точки доступу смартфона з помегабайтно тарифним планом. Також розповімо, як включити лімітне підключення для Ethernet.

Якщо ваш тарифний план обмежений, і ви хочете отримати більший контроль над споживанням даних, вам слід налаштувати підключення як мережу з лімітним тарифом. При включенні лімітного підключення відбудуться зміни в роботі певних програм і функцій. Так, наприклад, буде припинена автоматична синхронізація в Outlook і OneDrive, не працюватиме автоматичне оновлення Windows Defender і додатків Магазину Windows. А ще в цьому режимі Windows Update не зможе завантажувати оновлення автоматично.

Щоб налаштувати Wi-Fi-з’єднання лімітним підключенням:

 • відкриваємо додаток «Параметри»;
 • прямуємо в розділ «Мережа та Інтернет»;
 • переходимо до підрозділу «Wi-Fi», натискаємо за назвою мережі;

 • і включаємо тумблер лімітного підключення.

Для проводового з’єднання така функція в параметрах відсутня, але покопавшись в реєстрі зробити лімітним можна навіть Ethernet. Для цього:

 • командою regedit запустіть редактор реєстру;

 • перейдіть в HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ NetworkList \ DefaultMediaCost;

 • правою кнопкою миші клікніть на папці DefaultMediaCost і виберіть пункт «Дозволи» в меню, тоді
 • у вікні, натисніть кнопку «Додатково», в іншому вікні перейдіть за посиланням «Змінити»;
 • введіть ваше ім’я користувача в полі введення тексту натисніть «Перевірити імена», щоб переконатися, що ім’я користувача введено правильно (якщо ім’я набуде вигляду посилання з підкресленням, значить все правильно), а потім натисніть «OK»;

 • поставте галочку в «Замінити власника подконтейнеров і об’єктів», натисніть «OK»;

 • в списку «Групи або користувачі» знайдіть групу Administrators, відзначте її і поставте галочку в чекбоксі «Дозволити повний доступ», а потім підтвердіть вибір натисканням кнопки «OK».

Тепер у вас є повний доступ над параметрами, які ви бачите у вікні реєстру справа. Подвійним кліком відкрийте параметр «Ethernet» і надайте йому значення 2 – це зробить дротове підключення лімітним.

На закінчення ще раз відзначимо, що при включенні лімітного підключення операційна система буде обмежувати обсяг даних, переданих та отриманих додатками і функціями. Також не забувайте, що ви можете здійснювати контроль за використанням даних завдяки спеціальному інструменту, що входить до складу Windows 10.

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию