Як налаштувати роздачу Wi-Fi на 5 ГГц на ноутбуці в Windows 10?

У цій статті ми будемо з вами розглядати досить нишевую тему, але вона все ж таки буде цікава деяким користувачам. Отже, як ми всі з вами знаємо, власники ноутбуків можуть запросто роздавати бездротову мережу за допомогою модуля Wi-Fi адаптера, який був вбудований в пристрій виробником. Простіше кажучи, на ноутбуці можна створити мобільний Wi-Fi хот-спот.

Так в чому ж полягає нішевість? Сьогодні з вами ми подивимося, як створити мобільний хот-спот для роздачі Wi-Fi на частоті 5 GHz в операційній системі Windows 10. Дана частота, як і стандарт бездротової локальної мережі 802.11ac, з’явився відносно недавно, так що багато маршрутизаторів і адаптери Wi -Fi не здатні працювати з ними.

Щоб створити подібний мобільний хот-спот, ваш ноутбук або ПК повинен володіти Wi-Fi адаптером, який здатний працювати на частоті 5 GHz. Також у вас на комп’ютері повинна бути встановлена ​​Windows 10 – і ніяка інша операційна система. Вся справа в тому, що ні Windows 7, ні Windows 8 не вміють працювати з 802.11ac, так як на момент їх виходу цього стандарту просто не було. Отже, у вас є все необхідне? Тоді давайте подивимося, що вам потрібно робити …

Як створити хот-спот для роздачі Wi-Fi на частоті 5 ГГц?

Отже, створити хот-спот неймовірно просто. Якщо ви ще ніколи не займалися цим і просто захотіли спробувати, то знайте, що вам доведеться буквально вибрати кілька налаштувань в Параметрах вашої системи. Загалом, натисніть на Пуск і відкрийте Параметри, після чого перейдіть в розділ під назвою «Мережа та Інтернет».

Далі виберіть вкладку «Мобільний хот-спот». Перед вами з’явиться невелике меню з параметрами хот-споту. Оберіть зі спадаючого меню бездротову мережу, а потім натисніть на кнопку «Змінити». З’явиться ще одне вікно, нове, імовірно синього кольору, в якому вам потрібно ввести ім’я мережі, мережевий пароль, а також діапазон мережі – вибираємо 5 ГГц і натискаємо кнопку «Зберегти».

Далі ви повернетеся на попереднє вікно, де вам залишається активувати мобільний хот-спот, пересунувши повзунок на положення «Вкл.» Як тільки ви виконаєте всі зазначені кроки, ваш комп’ютер або ноутбук почне роздачу бездротової Wi-Fi мережі для пристроїв, здатних підключатися до мереж мережі в діапазоні 5 ГГц.

Ось і все, що вам потрібно зробити. Як і було сказано раніше, всього лише кілька опцій в Параметрах системи. Ми нагадуємо, що ви не зможете скористатися цією функцією на інших операційних системах, а також на Wi-Fi адаптери, які не здатні працювати зі стандартом 802.11ac. Крім іншого, варто зауважити, що деякі користувачі можуть зіткнутися з помилкою під час встановлення роздачі.

Якщо ви зіткнулися з помилкою, то ми рекомендуємо спробувати вам перевстановити драйвер для Wi-Fi адаптера за допомогою Диспетчера пристроїв. Перевстановити драйвер, знову пройдіть в налаштування створення мобільного хот-споту і спробуйте ще раз по роздачі Wi-Fi. У більшості випадків, допомагає саме перевстановлення драйвера.

Ссылка на основную публикацию