Як налаштувати VPN на Xiaomi – покрокове керівництво по налаштуванню і використанню


Як налаштувати VPN на Xiaomi?

Сучасний Інтернет – це дійсно «Всесвітня павутина», в кожному куточку якої знайдеться якась особлива функція, корисний ресурс або цікавий контент. Однак на кожному кроці користувачів чекають різні перешкоди, що блокують доступ до цих матеріалів і сервісів. Функціонал VPN дозволяє впоратися з подібними перешкодами. Якщо продовжувати виражатися алегоріями, то за допомогою VPN можна обійти перешкоду і прийти до мети іншим маршрутом.

буде корисним

Точне формулювання вказує на те, що VPN (віртуальна приватна мережа) допомагає хостам (пристроїв з виходом в Інтернет: смартфон, планшет, ПК) індивідуально встановлювати з’єднання з приватними мережами різних організацій або інтернет-сайтами / ресурсами, які з певних причин були заблоковані постачальником послуг Інтернет. Далі розглянута схема підключення VPN на смартфонах марки Xiaomi.

Ручна настройка для приватної мережі

Чи використовуєте Ви VPN для входу в заблоковані провайдером ресурси?

Так, інтернет повинен бути вільним, а VPN в цьому допомагає

Ні, якщо ресурс заблокували значить його не варто переглядати

Свій варіант в коментарях

Зазвичай працівник підприємства з власної корпоративної мережею має доступ до неї. Для входу йому дають пароль, але налаштувати підконтрольні влаштування на роботу з мережею доведеться вручну. Для цього на смартфонах Xiaomi потрібно увійти в розділ «Налаштування» і в блоці «Бездротові мережі» вибрати пункт «VPN» або цей же пункт, але спочатку перейшовши в розділ «Додатковий функції».

У вікні, потрібно ввести ряд даних:

  • назва мережі (довільне ім’я, яким буде підписано майбутнє підключення),
  • IP-адреса,
  • авторизовані дані (логін і пароль).

Слідом натискається звична кнопка «ОК» і користувач отримує новий запис у списку VPN-підключень. Після того як ви налаштуєте мережу, користувач повинен активувати її в тому ж меню, натиснувши на перемикач.

Якщо всі дані були введені коректно, то на висувній шторкою з системними повідомленнями з’явиться інформація про з’єднання з даними про час, який користувач проводить в мережі, а також з точним обсягом переданих і прийнятих за цей час даних.

Зверніть увагу

Фактично таким чином кожен користувач Xiaomi може працювати в межах корпоративної мережі з усіма доступними в ній ресурсами: електронною поштою, файловими архівами і т.д.

Автоматичний VPN для обходу блокування

Якщо мова йде про необхідність підключення до закритого ресурсу, як, наприклад, в цьому потребують жителі України, яким закритий доступ в російські соціальні мережі, то користувачеві слід завантажити спеціальне програмне забезпечення, що дозволяє обійти подібну блокування. Такий сервіс працює досить просто. Після скачування програми потрібно або просто натиснути кнопку «Підключитися», або вибрати для початку додаток, з’єднання якого перенаправлятиметься, обманюючи провайдера. Існує велика кількість платних і безкоштовних версій такого програмного забезпечення:

  • Zen Mate (платна),
  • VPN China,
  • VPN Turbo і т.д.

Однак завжди варто пам’ятати про те, що заборони встановлюються з певною метою, а тому потрібно думати, перш ніж порушувати їх.

Ссылка на основную публикацию