Як налаштувати висновок звуку для окремих додатків в Windows 10

З кожним великим оновленням Windows 10 в операційній системі з’являються нові функції. Після квітневого поновлення в «десятці» з’явилися додаткові можливості звукових налаштувань, зокрема встановити для кожної програми різні пристрої виведення аудіо. Давайте розглянемо новинку докладніше.

Як вивести звук на різні пристрої в Windows 10

Для доступу до необхідних налаштувань натискаємо правою кнопкою мишки іконку із зображенням динаміка в системному треї. У меню, переходимо на «Параметри завдань».

Запуститься системний інструмент «Параметри» (розділ «Звук»).

Робимо скролінг вниз, знаходимо підрозділ «Інші параметри звуку» і клацаємо в ньому пункт «Параметри пристроїв і гучності додатків».

Відкриється розширена сторінка налаштування параметрів (вона з’явилася після установки Windows 10 April 2018 update). Давайте докладніше познайомимося з її можливостями:

  • Самий верхній підрозділ дозволяє вибрати пристрій для аудіовиходу, яке буде використовуватися в операційній системі як основне. Також можна задати гучність за замовчуванням.
  • Нижче розташовується список працюючих зараз програм, які використовують пристрої виведення або запису звуку. Для кожної з них можна виставити індивідуальні настройки.

Якщо додаток, для якого ви хочете налаштувати висновок звуку, не відображається в списку, спробуйте переключитися на нього і почати відтворення аудіо, або просто перезапустити його. Також врахуйте, що якщо після зміни індивідуальних налаштувань додатків вони будуть використовуватися системою за замовчуванням для цих програм в подальшому.

Незважаючи на цю нову функцію, що з’явилася в «Параметрах», вже відомий нам системний інструмент «Мікшер гучності» також працює в операційній системі. Знаходиться він трохи вище пункту мене «Відкрити параметри звуку», розглянутого нами в попередньому параграфі.

Мікшер має класичний інтерфейс і дозволяє виставити роздільний рівень гучності, але вибрати з його допомогою різні пристрої виведення на жаль, не вийде.

замість післямови

Після квітневого поновлення в «десятці» з’явилася можливість розширеної настройки звуку. Один з плюсів новинки – ви можете відтворювати звук з плеєра через колонки, а на навушники вивести інше джерело, наприклад браузерную гру. Думаємо, що в подальшому мультимедійні можливості «десятки» стануть ще ширше.

Ссылка на основную публикацию