Як налаштувати wifi на ноутбуці з windows 7 – покрокова інструкція

Вітаю вас, дорогі читачі.

Уже рідко можна зустріти у використанні ноутбуки, які не мають можливості під’єднуватися до мережі за допомогою бездротового зв’язку. У більшості випадків достатньо просто в системі вказати ім’я потрібного підключення, і все прописується самостійно. Але іноді з різних причин цього не відбувається. Тому сьогодні я хочу розповісти, як налаштувати WiFi на ноутбуці Windows 7, а також основні моменти, пов’язані з цим питанням.

драйвер

У більшості випадків разом з комп’ютером поставляється пластиковий диск, на якому знаходяться всі необхідні програми, включаючи драйвери. Останні встановлюються просто – вставляєте переносну пам’ять у відповідний роз’єм, на моніторі з’явиться автозапуск програми, в якому потрібно виставити повне розміщення всього необхідного забезпечення.

Але іноді подібного диска може не бути – засмучуватися не варто. Відправляєтеся на офіційний сайт розробників, будь то Samsung або Асус, і завантажуєте потрібні пакети. Це можна зробити і через інший пристрій.

Зазвичай на таких ресурсах користувачам пропонуються всі необхідні програми для роботи обладнання. При цьому вони повністю безпечні, так як на них немає вірусів і навіть реклами. Проте, просканувати скачані фали за допомогою AVG AntiVirus Free не буде зайвим!

У разі якщо пристрій до вас потрапило без драйверів, ручну установку краще проводити в певному порядку. Так, для початку необхідно встановити материнську плату, а тільки після цього все інше, включаючи модуль для бездротової мережі. Для оновлення компонентів необхідно перезавантажити комп’ютер.

включення

Після переустановлення всього необхідного забезпечення, варто запустити адаптер Wi-Fi. Робиться це прямо на клавіатурі ноутбука. Для цього натискається кнопка, на якій намальована антена і відходять від неї хвилі. Нерідко для запуску вона спрацьовує тільки в комбінації з клавішею «FN».

Після цього система в автоматичному режимі почне пошук доступних мереж і видасть список знайдених. Вибираємо потрібний рядок і «підключитися». Вказуємо пароль і все. Тепер можна без проблем користуватися мережею.

Покрокова інструкція

Нерідко, коли між собою пов’язані кілька комп’ютерів з різними версіями операційних систем, необхідно вручну настроїти деякі з установок.

Далі викладено покрокова інструкція:

 1. Заходимо в «Пуск»І«Панель управління». При цьому в деяких версіях Windows 10 потрібне меню можна знайти через пошук.

 2. Потім вирушаємо в «Центр управління мережами …».

 3. Нас цікавить “Зміни параметрів адаптера».

 4. Знаходимо бездротове з’єднання і натискаємо «Підключення / Відключення».

 5. Вводимо ключ безпеки.

 6. Тепер на з’єднанні натискаємо ПКМ. Нас цікавить рядок «властивості».

 7. На вкладці «Мережа»Знаходимо протокол«TCP / IP V4». натискаємо «властивості».

 8. У Windows XP, як і всіх інших версіях операційних систем від Microsoft ви побачите кілька рядків, в яких користувачам необхідно вказати ряди чисел.

 9. Отже, щоб був зв’язок комп’ютера і точки доступу необхідно навпаки IP-адреси ввести цифри «192.168.1.2», Де остання відрізняється у кожного елемента мережі.

 10. Далі вказуємо маску «255.255.255.0».

 11. У наступному рядку прописуємо «192.168.1.1».

 12. Адреси DNS можна дізнатися безпосередньо у постачальника послуг.

 13. натискаємо «застосувати»І«Ок».

Всі відразу повинно почати працювати.

Якщо раптом з якихось причин ситуація не змінюється, варто повернути галочку «Отримання в автоматичному режимі».

Роздача Інтернету з ноутбука

Існує кілька способів, що дозволяють створити із звичайної комп’ютера повноцінну точку доступу без роутера. Але ми розглянемо тільки найпростіший – використання програмного забезпечення від сторонніх розробників. звернемося до mHotSpot.

Для роздачі Інтернету необхідно тільки встановити додаток, запустити його і ввести кілька найпростіших налаштувань. Розібратися зможе кожен.

Правда варто відзначити, що для правильної роботи пристрій обов’язково має бути при підключенні через кабель. Адже програма не здатна одночасно приймати сигнал і тут же його віддавати.

Варто відзначити, що також є спосіб зробити це за допомогою командного рядка, але він довгий і не зовсім зручний. А значить і розглядати його не будемо.

Проблеми з сигналом

Деякі користувачі можуть зустрітися з ситуацією, коли пристрій не може прийняти сигнал. По-перше, варто перевірити систему на іншому обладнанні. Це може бути планшет, смартфон або навіть ноутбук. Якщо ситуація точно така ж, необхідно звернутися до точки доступу. Можливо, вона розташована в місці, яке погано пропускає хвилі.

Важливим фактором є інші електричні елементи, які знаходяться в зоні роздачі. І це не залежить від провайдера, будь то Ростелеком або Byfly.

Нерідко також можуть бути встановлені невірно настройки самого пристрою з прийому Інтернету від провайдера. Відповідні знаходяться безпосередньо у постачальника послуг або у відповідній документації, що йде разом з обладнанням.

Багато провайдерів навіть надають відео, в якому все розказано докладно.

Сподіваюся стаття допоможе вам повноцінно насолодитися використанням Інтернету.

Ссылка на основную публикацию