Як намалювати металевий логотип в фотошоп

Урок Photoshop, присвячений створенню стильного металевого логотипу + шаблон PSD логотипу. Результат уроку графіки:

Створіть новий документ в Adobe Photoshop розмірами 800 на 800 пікселів, розподільна здатність 72 пікс / дюйм, колір фону – білий:

Тепер візьміть інструмент Градієнт (Gradient), клікніть по кольоровий смузі градієнта в настройках інструменту (під горизонтальним меню після вибору градієнта) і поставте кольору від сірого # 949191 до чорного # 1D1C1C:

Створюємо фон для майбутнього металевого логотипу – проведемо градієнтом по діагоналі:

Застосовуємо фільтр Шум (Noise) -> Додати шум (add Noise). Налаштування: по Гауса, монохромний (Gaussian, Monochromatic), з рівнем (Amount) 7,16%.

Тепер створимо новий шар (клікніть по іконці чистого аркуша в нижній частині палітри шарів) і залийте його чорним кольором # 151414. Зменшіть непрозорість шару до 20%.

Візьміть інструмент Палець Smudge Tool з настройками (інтенсивність – 12% і розміром кисті 10px) растушуйте трохи краю фону (активний шар – нижній).

Беремо інструмент Текст, колір білий (# FFFFFF), я вибрала шрифт для логотипу Rennaissance і розміром 120пт зробила напис. Вибираємо стиль тексту “Дугою”, вигин горизонтальний 20% (або Arc Horizontal в англійському Photoshop).

Двічі натискаємо по напису логотипу і потрапляємо в параметри накладення, де активуємо пункти і виставляємо наступні настройки:

  • Обведення (Stroke) – розмір 1пікс, колір чорний, положення зовні.
  • Тінь (Drop Shadow) – колір тіні чорний, кут (angle) 120 градусів, зміщення (distance) 5 пікс, розмах (spread) 20 пікс, розмір (Ssze) 6 пікс.

Дублюйте шар з текстом логотипу (Ctrl + J). Шар дублюється разом зі стилями шару. Додайте до дубліката текстового шару ще один параметр накладення – Тиснення (Bevel and Emboss) і Контур (Contour). Параметри для них наведені в скріншоті нижче, а саме стиль – внутрішній скіс (Inner Bevel), метод (technique) – плавиться (smooth), глибина (depth) – 100%, розмір (size) -3 пікс, кут (angle) – 120 градусів, режим підсвічування – екран 100%, Непрозорість 100%.

Отже, напис для металевого логотипу у нас вже готова. Залишилося намалювати графічні елементи logo.

Малюємо кільце. Для цього ви можете взяти кисть або фігуру у вигляді кільця (фігуру кільце ви знайдете в стандартному наборі). Вам також можуть знадобитися фігури кола. Колір кільця – білий. Повторюємо всі кроки з додаванням стилів шару і дублюванням фігури ті ж, що і робили з текстовою частина логотипу (додаємо тінь і обведення, дублюємо шар, активуємо тиснення і контур). В кільце також додаємо фігуру, яка буде нашим символом і проробляємо ті ж кроки по додаванню стилів. Я також додала елемент банера з металевим ефектом.

Ссылка на основную публикацию