Як назвати групу в вк? Навіщо думати над заголовком спільноти? – Техніка та інтернет

Соціальні мережі відіграють важливу роль в житті величезного числа людей. Упевнений, всі розуміють, що на сайті вконтакте (найпопулярніша мережу в Україні і країнах СНД) чимало тих, хто розвиває свої групи і заробляє на цьому. У сьогоднішньому випуску ми поговоримо про те, як назвати групу в вк.

Одним з основних моментів статті Що таке паблік і як створити паблік Вконтакте був такий пункт: придумати і прописати назву спільноти. І ось зараз на цю тему виділений цілий пост.

Чому важливо опрацювати назву групи?

Створюючи співтовариство, кожен власник має велике бажання набрати багато передплатників. І всі ми знаємо, що потрібно докласти чимало зусиль для просування.

Причини задуматися над ім’ям групи:

  1. Перед тим, як перейти в якусь групу ми на підсвідомості оцінюємо аватарку і назва. Завдяки цікавому назвою, ви зможете залучити нових відвідувачів і потенційних учасників.
  2. Точне і грамотне назва дозволить кожному користувачеві зрозуміти, про що співтовариство. Чи є необхідність туди заходити? Завдання, поставлене інформація там чи ні?
  3.  Принцип роботи з групою і паблік практично однаковий, тому даний метод підійде і для публічної сторінки теж.
  4. Хтось це недооцінює, але варто було б. Ім’я групи має бути ключовим запитом. Щоб вирватися в топ пошукача Вконтакте, потрібно в назві прописати конкурентний запит. В одному з випусків я про це говорив, почитайте, дуже корисна інформація. Посилання в реченні вище! Поради з цієї статті допоможуть вам пробитися не тільки в топ вк, але також ви зможете просуватися в Яндексі і Google

Назва та опис

Будь-яка пошукова система, коли розглядає ту чи іншу веб-сторінку, звертає увагу на title і description, заголовок і опис.

Використовуючи сервіс вордстат від Яндекса, знайдіть крутий ключ і пропишіть його в назві спільноти. 

Навпаки адреси сторінки пропишіть свою унікальну назву https://vk.com/адрес-свой

Наступним кроком опис спільноти. У тексті використовуйте наступні ключові запити, але не переборщіть. Постарайтеся придумати цікаве і захоплююче опис. Таким чином, ви вб’єте двох зайців одним махом, і користувачам вконтакте все зрозуміло і пошукові роботи підхоплюють вас і штовхають вперед.

Наочний приклад:

Буде вкрай неграмотно назвати групу «Шмотки», Одяг від Петрівни Набагато продуктивніше прописати в назві Дитячий одяг, Білизна, Жіноча білизна тощо Як можна помітити, я використовую чіткі і прості високо конкурентні запити. Це, зрозуміло, плюс! Однак, є тут і мінус: через те, що дані ключі високочастотні, то вирватися в топ з ними буде не так просто, але все-таки можна. Тому дійте рішуче і з настроєм. Заголовок не повинен бути занадто великим. Як правило, ліміт на title становить 60 символів. Довший не треба! Для опису ліміт встановлений 160 знаків. Не забувайте і те, що прогалини також враховуються, як окремий символ. Як вже і говорив вище в

description обов’язково вказуємо ключі.

Конкуренти, попит, запити

Необхідно визначитися з основним ключовим запитом, який ви вкажете в назві і в описі.

Як згадувалося вище, чіткий запит це здорово, але висока конкурентність не завжди зручно! Отже, ключі бувають:

  • високочастотні,
  • низькочастотні,
  • середньочастотні.

У статті про запити я про це докладно розповідав. Якщо коротко: чим більше цей запит вбивають в пошук в місяць, тим він популярніший. А якщо словосполучення популярне, то на товарів також є попит.

аналіз ніші

Перед створенням групи в вк слід провести аналіз конкурентів. Не варто лякатися всяких аналізів, оскільки це дуже просто.

Відкрийте особисту сторінку вконтакте, зайдіть в розділ Групи і в пошуку пропишіть свій ключик. Подивіться, які спільноти розташовуються на перших позиціях по цих слів. Якщо в топі величезне число конкурентів з потужною підписаний базою, то просунутися в вк на цей запит буде дуже непросто. Можна, звичайно, ризикнути і розвиватися без опори на пошуковик вконтакте, а чисто за допомогою реклами, контенту. Але набагато грамотніше буде підібрати менш частотний ключевик і проаналізувати топ на ньому.

Постарайтеся знайти ідеальний варіант назви групи. Виберіть популярний заголовок, але такий, щоб груп було не надто багато на цю тему.

Оригінальничати можна, але простота, зручність і ненав’язливість вітається більше.

Ну ось і все, що хотілося б розповісти про те, як назвати групу в вк.

Ссылка на основную публикацию