Як об’єднати ПДФ файли в один документ?

Об’єднуємо ПДФ-файли в один документ онлайн

Отже, Вам потрібно кілька сканованих аркушів об’єднати в один файл. І вони у вас є на комп’ютері у вигляді декількох файлів в форматі PDF. Перше що приходить в голову онлайн сервіси.

Якщо є Інтернет, то можна спробувати знайти якийсь хороший онлайн сервіс. В топі пошукових систем сьогодні ilovepdf.com, ми його ще не розбирали. Набираємо в пошуковому рядку це ім’я і потрапляємо на сторінку:

Переходимо у вкладку Об’єднати PDF. Вибираємо потрібні доки, перейшовши по відповідній кнопці Вибрати PDF файли. Через провідник вибираємо потрібні:

Документи всі відразу в провіднику вибираються натисканням клавіші Shift на клавіатури + ліва кнопка миші. Спочатку натискайте як зазвичай на перший файл, потім затискає клавішу Shift і не відпускаючи її виберіть мишею найнижчий в папці. Так ви оберете все потрібне. Якщо Вам потрібно лише два (або три) документа натискаємо клавішу Ctrl + ліва кнопка миші і не відпускаючи її вибираємо потрібну кількість.

На екрані у нас з’явилися відразу всі наші вибрані сторінки. Можна перетягувати їх мишею відносно один одного, видаляти зайві листи, сортувати їх. Після скоєння цих маніпуляцій натискаємо Об’єднати PDF

Після того як кнопка натиснута, йде завантаження файлів в інтернет, після закінчення потрібно завантажити файл знову на комп’ютер. Зверніть увагу, що сервіс цей доки Ви не пішли зі сторінки дозволяє видалити файл, розмістити його на google диску, на такому ж хмарі Droop box, згенерувати посилання на скачування файлу чтби потім відправити це посилання потрібній людині.

Це може бути дуже зручно в деяких ситуаціях, коли потрібна оперативність. На відео нижче дивимося наочно, як користуватися цим сервісом.

А якщо інтернету немає або інформація конфіденційна, то можна користуватися програмами встановленими на комп’ютері.

Як об’єднати ПДФ файли в програмі Adobe reader?

У всіх статтях про PDF намагаюся не залишати без уваги Adobe Reader. Як ніяк це їх розробники придумали цей звичний формат. Але ж давно було час, що сильно дратував він мене, тому як формат PDF з самого початку не створений для редагування сторонніми. Ну да ладно.

У платній версії програми майже відсутня реклама, є наворочені функції підпису, зберігання, шифрування і перетворення документа PDF. Але вся біда, що вона платна .. При користуванні програмою доведеться заводити обліковий запис (це робиться автоматично якщо у вас вже є учетка на гуглі). Але працювати доведеться так само ж як і в онлайн сервісі все легко.

Переходимо в Інструменти і тут же натискаємо Об’єднати файли, далі все дуже схоже на попередній приклад з оналайн сервісом:

Але є й відмінність, можна додати для об’єднання вже відкриті на вашому комп’ютері файли. Це плюс, зручно.

На виході отримуємо готовий документ. Аналогічним чином можна переміщати, виділяти скани відносно один -друга.

Для прикладу дивимося коротке відео про те як зберігати ПДФ одним файлом в цій програмі:

Зберігаємо ПДФ файли в один документ за допомогою програми foxit reader

Фoxit reader моє улюблене додаток для роботи з PDF. На роботі я користуюся безкоштовною версією, вона не така нав’язлива і функціональна. Але, об’єднання файлів це так само розкіш за яку доводиться платити гроші. До складу цієї програми входить платна Phantom Reader. Вона то і дозволяє проробляти об’єднання файлів і не тільки. Після установки програми переходимо у вкладку Перетворити і натискаємо З файлів:

На відміну від попередніх версій тут можна додавати файли відразу з папки. Для цього спочатку йдемо сюди:

Додамо або файли, або папку, або вже відкриті файли:

Так само поекспериментуємо з опціями збереження і типів перетворюються файлів. Якщо вибрати кілька фото, то і фото перетворюється тут в один файл ПДФ. В кінці дивимося невелике відео про те, як об’єднувати ПДФ в один файл за допомогою Foxit:

Ось і все на сьогодні. Є ще достатня кількість дуже різних програм, думаю розглянутих прикладів цілком достатньо.

Ссылка на основную публикацию