Як обійти повідомлення «програма не підтримується на вашому пристрої» в Google Play – Портал про комп’ютери та побутову техніку

Операційна система Android стоїть на переважній більшості мобільних пристроїв, будучи найпопулярнішою в світі. І одним з важливих чинників її популярності як раз і є наявність власного зручного цифрового магазину Google Play. Крім того, що багато там можна купити, чимале число додатків ще й скачується абсолютно безкоштовно. Ну а вибір настільки гігантський, що знайти можна практично все, незалежно від ваших запитів.

Але в той же час користувачі даного магазину часто стикаються з проблемою неможливості скачування програми, коли виходить повідомлення про відсутність підтримки на пристрої власника. Почувши це повідомлення, багато людей перестають робити спроби встановити ПО, хоча насправді воно цілком може запуститися на їх смартфоні або планшеті. Більш того – обійти це обмеження досить просто, і сьогодні ми розповімо, як зробити це.

Які основні причини відмови

Обмеження в вашому регіоні

Важливо! Перед використанням всіх нижчеперелічених способів потрібно зайти в додаток Google Play і зупинити його. Після цього очистіть файли cookies, щоб вони не видали параметри ваших минулих візитів після того, як ви зробите спробу приховати своє місце розташування.

Ті чи інші додатки можуть поширюватися тільки в певних частинах планети, і ваше місце проживання не завжди входить в їх число. У цьому випадку існує кілька рішень:

  • Використання VPN. Додатки, що дозволяють маскувати свою IP-адресу під іншу країну. Потрібен не тільки для скачування чогось з Google Play, але також і для простого серфінгу по сайтах. Особливо популярним це стало останнім часом, коли сайти в Україні почали масово блокувати. Радити конкретні програми ми не будемо, так як їх вже дуже багато. Деякі безкоштовні, ну а за деякі доведеться заплатити. Втім, навіть в платних варіантах є демо версії, в яких є необхідні функції і можливості;
  • Цей спосіб полягає в установці додатка MarketEnabler, в якому можна підмінити дані мобільних операторів на інші країни, вибравши вподобані варіанти зі списку. Вдаватися до нього слід тоді, коли не працює перший спосіб. Трапляється останнім унаслідок того, що навіть з наявністю VPN Google часто знає ваше реальне місце розташування за даними оператора. Їх-то ми і постараємося підмінити.

Невідповідність телефону технічним вимогам

Щоб переконати магазин додатків на Android в тому, що наш пристрій відповідає вимогам викачуваного продукту, нам буде потрібно знайти і відредагувати файл build.prop. Зробити це можна тільки після отримання прав Суперкористувача, які також називаються root-правами.

Важливо! Як отримати дані права? Найпростішим способом є скачування утиліти SuperOneClick і установки її на ваш ПК. Після цього просто синхронізуємо комп’ютер з мобільним пристроєм і отримуємо рут-доступ. Програма підтримує масу смартфонів різних моделей, так що ви напевно зможете знайти там свій варіант.

Щоб отримати доступ до цього кореневого файлу, ми просто завантажуємо додаток Market Helper, відкриваємо його на своєму мобільному гаджеті, вибираємо модель і чекаємо кнопку активації. Не забудьте, що робити це потрібно в root-режимі. На цьому все – можете заходити в магазин і проблеми, викликані несумісністю пристрою, більше вас не потривожать.

Не підходить версія Android

Також дуже часта причина поява помилки «Додаток не підтримується на вашому пристрої». В цьому випадку вам просто слід зайти в Настройки і відкрити Центр оновлення, перевіривши, чи є можливість знайти і встановити нові прошивки для свого смартфона або планшета. Радимо робити це не через мобільні дані, а з домашнього інтернету, підключившись через Wi-Fi. Адже в багатьох тарифних планах трафік платний, а прошивка може важити набагато більше гігабайти.

Важливо! Можливість обноситься до актуальної або хоча б більш нової версії Android є далеко не у всіх телефонів. Тому власникам зовсім старих моделей це може бути недоступно.

Ссылка на основную публикацию