Як обрізати фото в фотошопі cs6: методика, особливості

Редактор Photoshop є незамінним інструментом для роботи з фотографіями і картинками. Звичайно, на сьогоднішній день існує величезна кількість і інших програм, які могли б допомогти вам у цьому питанні, проте за кількістю інструментів і функцій вони не зрівняються з Фотошопом. Одне з найбільш простеньких дій – обрізання фотографії – теж можна здійснити за допомогою цього додатка. Крім того, доступна і точна обрізка по контуру. Крім того, після виконання процесу ви також можете поліпшити якість картинки. Про те, як обрізати фото в фотошопі cs6 ми і поговоримо в даному матеріалі.

Як обрізати зображення

Як і в попередніх версіях Photoshop, для обрізки фотографії слід використовувати інструмент під назвою «Рамка», який розташовується на вертикальній панелі інструментів з лівого боку від основного поля. Отже, процес обрізання зображення виконується в такій послідовності:

  1. Після того, як запустите редактор, перетягнете у вікно програми потрібне вам фото.
  2. Тепер натисніть кнопку «Рамка». Після цього з’явиться, власне кажучи, інструмент для обрізки у вигляді прямокутної рамки. З її допомогою ви можете чітко окреслити область, яку хочете обрізати. Відповідно, ви можете тягнути за куточки рамки, тим самим змінюючи її місце розташування.
  3. Зверніть увагу, що більш темні ділянки в результаті обріжуть, а світлий фрагмент залишиться.
  4. Також ви можете поміняти кут відсікання, вибравши в Панелі опцій кнопку «Повернути». Якщо захочете повернутися, натисніть на значок ще раз.
  5. Для того щоб всі зміни вступили в силу, натисніть на значок з галочкою на Панелі інструментів. Готово! Якщо за розміром картинка вийшла велика сильно, то тут же ви можете зменшити розмір фото.

нюанси

Хочу також звернути вашу увагу на деякі нюанси, які виникають при обрізанні фотографії.

  • вибір співвідношення сторін. За замовчуванням, на панелі інструментів, встановлено довільне співвідношення сторін. Однак якщо потрібно обрізати фото в стандартний розмір кадру, наприклад, 8х10, можна там же вибрати необхідний параметр;
  • щоб вирівняти кут обраної області, ви можете повернути зображення. Для цього необхідно клікнути мишкою за кордоном обраної області. Зробивши це, ви побачите, що курсор прийняв форму дуги, і ви можете повертати зображення так, як вам потрібно.

Керуючись такими нехитрими правилами, ви зможете буквально в лічені хвилини вирізати фрагмент з будь-якої фотографії. Як бачите, абсолютно нічого складного тут немає.

Ссылка на основную публикацию