Як очистити стіну вконтакте повністю: розширення, скрипти

У соціальній мережі ВКонтакте все продумано до дрібниць, з цим не посперечаєшся. Особливе місце тут відводиться стіні, яка є у кожного користувача, а також в будь-якому паблік, групі. Спочатку, коли ресурс тільки створили, стіну частенько використовували для того щоб привнести в спілкування більше веселощів. Наприклад, можна було залишити послання одного у вигляді смішний пики або серце у вигляді смайликів.

Сьогодні стіна в ВК удосконалилася, вона стала більш функціональною. Так, на стінку можна зробити репост, перенісши таким чином потрібну інформацію до себе на сторінку. Дуже часто по репоста проводять конкурси і потім визначають переможця, який отримає цінний приз. Також користувач може викладати відеоролики до себе на стінку або ж на сторінці у одного; заливати відеоролики, документи і т.д. Частенько буває так, що записи накопичуються довгий час, і в якийсь момент від них хочеться позбутися. Про те, як очистити стіну ВКонтакте повністю, читайте далі.

Розширення для браузерів

Розробниками цієї соцмережі не передбачений інструмент для видалення відразу всіх записів зі стіни. Цікаво, що раніше така функція була, однак було прийнято рішення від неї відмовитися, щоб в разі злому сторінки зловмисник не зміг видалити записи користувача.

На щастя, знайшлося багато «умільців», які знайшли вирішення цієї проблеми. Один з можливих варіантів – використання спеціальних дозвіл. Наведу кілька як приклад.

  • VKOpt. Спочатку даний сервіс був націлений на скачування відео та аудіофайлів, проте сьогодні з його допомогою можна видалити і записи зі стіни. Для цього необхідно його завантажити і встановити, після чого в обов’язковому порядку перезапустити свій браузер. Далі заходите в свій аккаунт і натискаєте на блакитну панель над стіною. Повинна з’явитися кнопка «Дії», після натискання на яку ви постанете перед вибором: очистити стіну або отримати посилання на всі фото зі стіни. Вибираєте перший варіант, потім тиснете на «Видалити всі записи з першої сторінки», після чого запуститься процес очищення.
  • VkBot. Ще одне розширення, за принципом дії сильно змахує на перше. Все, що вам потрібно – завантажити додаток, потім авторизуватися в ньому. Далі необхідно перейти в розділ «Профіль» – «Чистка» – «Очистити стіну».

скрипти

Так як в більшості сторонніх програмок, які чистять стіну в ВК потрібно вводити свої персональні дані від соцмережі, такий варіант може не влаштувати багатьох. В якості альтернативи можу порадити вводити спеціальні скрипти, причому у кожного браузера буде свій. Однак якщо ви не найдосвідченіший користувач, краще все-таки користуватися додатками, з ними, по крайней мере, ви не ризикуєте припуститися помилки і нашкодити своєму комп’ютера. Єдине, що для скачування потрібно використовувати лише перевірені дозволу і качати їх з надійних джерел.

Ссылка на основную публикацию