Як оновити браузер Google Chrome до останньої версії на ПК і мобільному

Оновивши Google Chrome до останньої версії, ви отримаєте доступ до всіх функцій і сервісів, реалізованим розробниками компанії Google. Ви також отримаєте гарантію того, що ваші особисті дані захищені останніми версіями захисних програм, вбудованих в браузер. Всі ці переваги поновлення Chrome актуальні і для комп’ютера, і для телефону або планшета.

Дізнаємося поточну версію браузера

Якщо ви хочете дізнатися, яка версія браузера встановлена ​​на вашому пристрої в даний момент, зверніться до його параметрам. Процедури пошуку версії в мобільному і комп’ютерному варіанті браузера трохи відрізняються.

У Windows

Щоб дізнатися версію Chrome на комп’ютері з Windows, виконайте наступні кроки:

 1. Розкрийте меню браузера, клікнувши на іконку у вигляді трьох паралельних ліній, і перейдіть до пункту «Налаштування» або «Про браузері Google Chrome».

  Відкриваємо розділ «Про браузері Google Chrome»

 2. Відкриється сторінка параметрів браузера. Перейдіть до підпункту «Про програму», в ньому ви побачите інформацію про використовувану версії.

  У блоці «Про програму» є інформація про версію браузера

В Android і iOS

Щоб дізнатися версію Chrome на телефоні або планшеті з операційною системою Android або iOS, виконайте наступні дії:

 1. Розгорніть меню браузера, клікнувши на іконку у вигляді трьох точок, розташованих в один стовпець. Перейдіть в пункт «Налаштування».

  Відкриваємо розділ «Налаштування»

 2. Прокрутіть список налаштувань до кінця. Розкрийте блок «Про браузері Chrome».

  Відкриваємо розділ «Про браузері Chrome»

 3. На відкритій сторінці ви побачите інформацію про використовувану версії браузера.

  Інформація про версію вказана в розділі «Про браузері Chrome»

оновлюємо браузер

Процес оновлення на комп’ютері і на мобільних пристроях відрізняється. Але в будь-якому випадку вам буде потрібно підключення до інтернету.

На комп’ютері

Щоб оновити Chrome на комп’ютері, перейдіть до блоку «Про програму» (як це зробити, описано в пункті «Дізнаємося поточну версію браузера в Windows»). Браузер автоматично запустить процес діагностики і повідомить вам, чи використовуєте ви актуальну версію або вже доступні більш нові випуски.

Браузер автоматично шукає поновлення

Якщо є оновлення, з’явиться кнопка, що дозволяє почати процедуру їх завантаження та установки.

Відео: як оновити Google Chrome вручну

На пристрої c Android

Оновлення всіх додатків, в тому числі і браузера Chrome, в операційній системі Android виконується за допомогою вбудованого магазину Play Market. Офіційну і актуальну версію браузера можна отримати тільки в ньому.

 1. Пошукайте на пристрої додаток Play Market. Воно присутнє на всіх пристроях з Android спочатку і не може бути видалено.

  Відкриваємо додаток Play Market

 2. Опинившись в магазині, розкрийте меню і виберіть пункт «Мої додатки та ігри». У ньому міститься перелік програм, встановлених на вашому пристрої.

  Відкриваємо розділ «Мої додатки та ігри»

 3. Знайдіть серед програм Google Chrome і натисніть на кнопку «Оновити» навпроти нього. Якщо цієї кнопки немає, значить, ви використовуєте останню версію браузера і доступних оновлень поки немає.

  Натискаємо кнопку «Оновити» навпроти Chrome, якщо вона активна

На пристрої з iOS

Оновлення всіх додатків, в тому числі і браузера Chrome, на операційній системі iOS виконується за допомогою вбудованого магазину App Store. Офіційну і актуальну версію браузера можна отримати тільки в ньому.

 1. Пошукайте на пристрої додаток App Store. Воно встановлено на всіх пристроях з iOS за замовчуванням і не може бути видалено.

  Відкриваємо App Store

 2. Перейдіть до блоку «Оновлення», використавши кнопку в нижній частині екрана.

  Відкриваємо блок «Оновлення»

 3. Знайдіть у списку Chrome і запустіть процедуру оновлення. Якщо в списку браузера немає, значить, на даний момент встановлена ​​остання версія програми, доступні оновлення немає.

оновлення плагінів

Модулі – це міні-програми, що забезпечують підтримку тих чи інших розширень або функцій як самого браузера, так і сайтів, які через нього відкриваються. Багато плагіни вбудовуються в браузер за замовчуванням. При цьому у Chrome є офіційний магазин, в якому можна завантажити додаткові плагіни, що розширюють можливості браузера.

І вбудовані, і зовнішні плагіни оновлюються автоматично в той момент, коли оновлюється сам браузер. Тобто якщо ви хочете отримати останню версію всіх розширень, виконайте оновлення Chrome (як це зробити, описано в пункті «Оновлюємо браузер»).

Оновлення Flash player

Flash player – плагін, відповідальний за відтворення медіаелементів: картинок, відео, музики. Відмінність його від інших плагінів полягає в тому, що він не вбудований в Chrome, а є окремою програмою. Його автоматично починають використовувати будь-які браузери, що запускаються на комп’ютері, тому він завжди повинен бути встановлений і оновлений.

 1. Перейдіть на офіційний сайт компанії Adobe, вкажіть операційну систему, в поле вибору версії відзначте варіант «FP 30 for Opera and Chromium» і клацніть на кнопці «Завантажити».

  На офіційному сайті Adobe викачуємо версію для своєї системи

 2. Відкрийте скачаний файл і пройдіть процедуру установки. Всі дії виконуються автоматично, вам лише потрібно дочекатися завершення процедури.

  Зазначаємо, що дозволяємо автообновление і чекаємо завершення процесу

Після закінчення оновлення ви отримаєте повідомлення про успішне завершення операції.

Відео: як оновити Flash Player

Рішення проблем з установкою оновлень

Є ймовірність, що при спробі встановити останню версію браузера на комп’ютер з’явиться помилка, аварійно перериває процес. Подібна проблема не зустрічається на Android і iOS, так як там установку оновлень строго контролюють Play Market і App Store.

При виникненні проблеми варто запустити знову браузер (закрити його і відкрити знову) і повторити спробу. Якщо це не допоможе, перезавантажте комп’ютер – все процеси почнуть свою роботу заново і, можливо, це усуне виник конфлікт.

Якщо жоден з вищеописаних способів не допоміг, значить, пошкоджені файли браузера. На спроби їх відновити вручну піде багато часу, тому рекомендується перевстановити браузер: по-перше, ви вирішите проблему з оновленням, по-друге, відразу отримаєте останню версію Chrome.

Для виконання перевстановлення доведеться спочатку видалити браузер, а потім встановити його знову. При цьому особисті дані (збережені паролі і логіни) загублені не будуть, так як при стирання браузер залишає в пам’яті комп’ютера папку, яка містить дані користувача. Робить він це саме для того, щоб користувач, знову встановивши Chrome, зміг автоматично відновити вводиться раніше інформацію:

 1. Розгорніть панель управління. Відшукати її можна за допомогою системної пошукового рядка.

  Відкрити панель керування можна, запровадивши її назву в пошуковому рядку Windows

 2. Перейдіть до блоку «Програми та засоби». У ньому знаходиться список всіх додатків, встановлених на комп’ютері.

  Відкриваємо розділ «Програми та засоби»

 3. Знайдіть браузер, виділіть її та використовуйте кнопку «Видалити».

  Вибираємо браузер і натискаємо «Видалити»

 4. На офіційному сайті Google скачайте установник браузера і запустіть його. Він завантажить і встановить останню версію Chrome автоматично.

  Викачуємо Chrome і повторно його встановлюємо

Оновлювати браузер і на комп’ютері, і на Android або iOS-пристрої потрібно для того, щоб отримати доступ до всіх вбудованим в нього технологіям і забезпечити максимальний захист особистих даних. Оновити Chrome на комп’ютері можна за допомогою вбудованого інструменту, а на мобільних пристроях – через офіційний магазин. Користувачам комп’ютера потрібно не забувати про оновлення плагіна Flash Player, інші плагіни оновлюються автоматично.

Ссылка на основную публикацию