Як оновити браузер яндекс безкоштовно на комп’ютері: інструкція

Yandex браузер – популярна програма, яка використовується для доступу в інтернет і пошуку інформації. Яндекс Браузер створений на основі Google Chrome, який також заслужив гарну репутацію і численні позитивні відгуки. У той же час кожна нова версія браузера набуває додаткові функції, що дозволяють в оперативному режимі і з максимальною зручністю займатися пошуком цікавої текстової інформації, фотографій, музики і відео контенту.

функції

Розробники Yandex браузера запозичили функції від Google Chrome, а згодом – Opera. Це дозволило створити хорошу програму, ідеально справляється з основними своїми завданнями.

Режим «Турбо» – це одна з найбільш цікавих функцій. Основне завдання полягає в збільшенні швидкості завантаження за допомогою стиснення сторінок. Одночасно з цим гарантується усунення реклами за допомогою безкоштовного розширення Adblock Plus.

Основна особливість – це широка інтеграція сторонніх додатків, які гарантують високий рівень функціональності яндекс браузера.

  1. Система захисту надана Лабораторією Касперського для ефективної блокування небажаних ресурсів і програмного забезпечення.
  2. Вбудований перекладач дозволяє виконувати якісний переклад цілих сторінок.
  3. Автоматичне оновлення Flash Player дозволяє успішно підтримувати доступ до будь-якого відео контенту.
  4. Функція Protect гарантує відключення реклами і додатковий захист від шкідливих сайтів.
  5. Вбудований додаток для переглядів PDF документів.

Розширення дозволяють успішно підтримувати високий рівень функціональності браузера.

Інструкція по оновленню Yandex браузера

Інструкція свідчить про легке оновленні, з яким може впоратися кожен користувач браузера. Отже, як оновити браузер яндекс безкоштовно на комп’ютер? Які завдання потрібно виконати для цього?

  1. На самому початку потрібно натиснути в програмі «Налаштування браузера Yandex».
  2. Після цього потрібно курсором опуститися до графи «Додатково» і натиснути «Про Yandex».
  3. Якщо ви використовуєте старий, з’явиться повідомлення про наявність оновлення. Для цього потрібно натиснути на “Оновити”.
  4. Після цього буде видно активний процес. Зміни вступлять в силу тільки після перезавантаження комп’ютера за допомогою відповідної кнопки.

Використання актуальної версії Yandex браузера гарантує повноцінний доступ в інтернет і можливість легкого пошуку всієї цікавої інформації в інтернеті.

Ссылка на основную публикацию