Як оновити драйвера відеокарти на Віндовс 7: інструкція

Система будь-якого комп’ютера влаштована таким чином, що ні один пристрій або компонент не зможе успішно з’єднатися з ним без допоміжного програмного забезпечення – драйверів. Для мережевої, звукової карти, адаптерів і навіть навушників або колонок потрібні драйвера. Їх нічим не замінити. Якщо вони втратять актуальності або втечуть – ні до чого жахливого це не призведе, але можливості вашого ПК значно обмежаться, особливо якщо йдеться про софт для відеоадаптера.


Малюнок 1. Детальна інструкція по оновленню драйверів на відеокарту в Windows 7

Що буде, якщо не оновити драйвера відеокарти на Windows 7. Ви обійдетеся неправильною роботою екрану, нестабільністю картинки в іграх, підвисання і низький показник кадрів. У деяких випадках монітор показує нічого, хоча індикація показує, що він успішно пов’язаний з системним блоком.

Якщо говорити про інші комплектуючі, то ситуація не настільки погана як з відеокартою. Нижче список проблем, які гарантовано отримає користувач, що не піклується про апдейте драйверів.

 • Мережева карта: Низька швидкість, часта поява збоїв, пов’язаних з інтернетом, тимчасова відсутність підключення. 
 • Звукова карта: Найчастіше вона просто не працює.
 • принтер: Присутність контакту, але відсутність можливості друку або сканування.
 • чіпсет: Поява важливих помилок у всіх місцях комп’ютера.

Як оновити драйвера Відкрите на Windows 7 автоматично

Якщо ви недосвідчений у використанні ПК людина – цей варіант найбільше підходить, оскільки установка або видалення драйверів – важлива справа і якщо його провести неправильно, це сильно позначиться на функціоналі. Якщо ви точно не знаєте, куди які файли скидати – скористаємося утилітою, яка все зробить за нас.

Driver Pack Solution в автоматичному режимі завантажить і інсталює всі потрібні компоненти. Потрібно лише запустити і дати згоду на установку (Малюнок 2). Так само зручним додатком для визначення моделі свій відеокарти може бути EVEREST Ultimate Edition. Детальніше про те, як користуватися утилітою:

 1. З нашого сайту викачуємо певну версію програми. Гортаємо вниз до лічильника користувачів, які встановили софт. Під зеленою кнопкою установки є додаткова строчка «Інші версії». Натискаємо і переходимо в меню вибору.
 2. Тепер визначитеся який стан драйверів на вашому ПК. Якщо ви встановлювали ОС, внаслідок чого вони і пішли, скачати спочатку драйвер для мережного адаптера – «Driv. Pack Offline Network »(якщо підключення неактивно). Після настройки Інтернету завантажуємо Онлайн версію. Якщо Інтернет є – відразу качаємо «Online Pack».
 3. Запускаємо Online Pack і переходимо в режим експерта кнопкою внизу.
 4. Якщо потрібно тільки оновлення драйверів відеокарти – знімаємо галочки з усіх інших (не рекомендуємо, оскільки у вас є можливість апдейта всіх драйверів, доступних для пристрою). Також, в пункті додатків зніміть покажчики з усього, чого не хочете бачити на ПК.
 5. Запустіть установку і не закривайте утиліту до закінчення.

Після цього перезапустіть комп’ютер і користуйтеся.


Малюнок 2. Вікно програми DriverPack Solution для оновлення драйверів відеокарти

Як оновити драйвера відеокарти на Віндовс 7 вручну

Якщо ви вважаєте себе досвідченим користувачем, які знають систему на всі сто, або не довіряєте сторонньому софту – процес оновлення драйверів відеокарти Windows 7 затягнеться набагато сильніше, ніж автоматична інсталяція. Нам доведеться провести вручну всі процеси, які за кілька хвилин проводить програма:

 1. Розпізнавання моделі адаптера і комп’ютера (Малюнок 3).
 2. Завантаження.
 3. Інсталяція.

Наведемо де шукати драйвера для своєї карти, куди їх переміщати і що варто враховувати при цьому. Уважно працюйте по інструкції, щоб не посилити проблему.


Малюнок 3. Вікно диспетчера пристроїв з розпізнаванням моделі відеокарти

Шукаємо драйвера на сайті виробника

Якщо ви не завзятий геймер і обійшлися недорогим адаптером від не відомих виробників – зайдіть на офіційний сайт, дізнавшись його з назви на корпусі адаптера. У розділі «Завантаження», «Софт» або т. П. Знаходимо список драйвером. Вам запропонують ввести модель компонента (Малюнок 4). Після пошуку виведеться список з усіма доступними рішеннями. Якщо на ресурсі нічого не знайшли – доведеться скористатися автоматичною утилітою. Також, це знак, який говорить, що карта застаріли і навіть не підтримується.


Малюнок 4. Вікно ідентифікації продукту для визначення моделі відеокарти

Оновлення драйверів відеокарт Nvidia

Для самого популярного розробника рішення знайдеться завжди. На офіційній сторінці з драйверами.

Фільтрувати по типу, сімейства, серії і версії ОС (Малюнок 5). На відміну від драйверпаков, цей спосіб підійде для Лінукса. Якщо вам складно дізнатися все про відеоадаптер – скачайте Aid64 або Zpu-Z для перегляду повної конфігурації. Ви можете знайти необхідний софт у нас на сайті.

Примітка: Після скачування .exe установника, запускаємо, приймаємо умови, тиснемо далі і чекаємо кінця обробки. Не забуваємо перезапуститися.

 
Малюнок 5. Вікно вибору моделі відеокарти Nvidia на офіційному сайті

Оновлюємо драйвера видюхи AMD Ati Radeon

Amd драйвера відеокарти для Windows 7 теж є на офіційному сайті.

Переходимо в розділ «Драйвери та підтримка». Подібно до Інвід, з’являється фільтрація. Вибираємо свої дані і натискаємо «Відправити». На новій сторінці відкриваємо список зі своєю Віндовс і качаємо файл з самої останньою датою релізу (вказана справа).

Інсталятор запускається стандартним способом. Приймаємо, продовжуємо і перезавантажуємося.

Перевстановлення драйвера через inf-файл або пакет установки

Крім установника, існує inf файл. Він не встановить сам – його переміщують в папку. Якщо ручним способом ви завантажили драйвер у вигляді інф, запускаємо програму по шляху Windir \ system32 \ drvinst.exe.

У програмі вибираємо скачаний інф і продовжуємо установку звичайним чином. Drvinst стандартна утиліта, завантажувати її не потрібно.

Ссылка на основную публикацию