Як оновити яндекс.браузер для виндовс 10: інструкція

Мабуть, важко переоцінити важливість поновлення різних програм, особливо яндекс браузера, адже нова версія може відрізнятися кращої ступінь захисту, працювати стабільніше і швидше, а також надавати користувачеві зручніше спроектований інтерфейс і інші нововведення. Незважаючи на те, що процедура поновлення, як правило, не викликає ускладнень, в деяких випадках, виконати її може бути вкрай непросто.

Стандартне оновлення

У більшості користувачів питання як оновити яндекс.браузер для виндовс 10 не виникає, так як всі операції, пов’язані з оновленням цього популярного оглядача, у них повністю автоматизовані.

Однак, в ряді випадків, додаток може не оновитися самостійно, через що, доцільно перевірити свіжість використовуваної версії. Для цього, необхідно в панелі меню вибрати Довідка, далі Про програму. У віконці, що з’явилося буде вказана інформація щодо того, яка версія є свіжою на сьогоднішній день і відповідає їй встановлена.

Як правило, нові версії подібного роду програм, можуть похвалитися:

  • Поліпшеною стабільністю і швидкістю роботи;
  • Сумісністю з новітніми розширеннями;
  • Наявністю недоступних раніше функцій.

Зважаючи на це, доцільність своєчасного оновлення не викликає сумнівів у більшості користувачів. Після успішного завершення процедури, як правило, потрібно перезапуск програми.

альтернативний метод

Іноді користувачі хочуть оновитися, оскільки їх нинішня версія працює з різного роду проблемами і помилками. У подібних ситуаціях, стандартний процес оновлення може не працювати належним чином, через що, варто вдатися до ручного видалення і подальшої інсталяції програми.

ПОРАДА! Необхідність в цьому виникає вкрай рідко і пов’язана, по більшій частині, з впливом рекламних і шкідливих програм, через що, перед інсталяцією, рекомендується провести глибоку перевірку системи антивірусом.

Щоб видалити програму, необхідно зайти в Панель управління, далі перейти у вкладку Установка і Видалення програм, після чого вибрати потрібний пункт і натиснути Видалити. Після цього, буде запущений відповідний процес, по завершенні якого, можна проводити повторну інсталяцію.

інсталяція браузера

Для того, щоб встановити найсвіжішу версію, рекомендується завантажувати додаток лише з офіційного сайту. Це дозволить не тільки бути впевненим в свіжості програми, але і гарантує відсутність вірусів. Перед деінсталяції оглядача, рекомендується створити резервну копію налаштувань, закладок та інших важливих даних або на знімний носій, або в хмарне сховище.

Після того, як інсталяційний файл оглядача буде завантажений, потрібно запустити його. Після цього, з’явиться вікно, в якому вам буде запропоновано вибрати додаткові параметри, шлях установки, після чого, натиснути Далі. Після закінчення процесу, слід натиснути Завершити, щоб вийти з програми встановлення.

Під час першого запуску, параметри браузера можуть бути скинуті, в зв’язку з чим, можливо, доведеться повторно настроювання програми або використання скопійованих раніше даних. Якщо проблема, яка спонукала користувача перевстановити програму, не була усунена подібним чином, значить вона, швидше за все, пов’язана з іншими додатками або параметрами системи.

Ссылка на основную публикацию