Як оновити клієнт гри World of Tanks

З виходом кожного оновлення виникає необхідність оновлення клієнта.

В основному він сам автоматично оновлюється, але бувають ситуації коли:

• гра сама видає, що необхідно оновити клієнт;
• після установки оновлення гри клієнт видає помилку;
• Під час оновлення програмного клієнта починається додаткове скачування оновлень.

Більшість проблем виникають з оновленням клієнта в ігровому додатку можуть бути пов’язані з великим використанням Читерна модів. Саме вони завантажені і встановлені з наявністю великої кількості вірусів не дозволяють нормально грати геймером в онлайн грі.

Розглянемо деякі способи, як оновити клієнт гри World of Tanks

1. Пробуємо запустити файл ігрового програми з посиланням на нове оновлення. Після запуску клієнт повинен сам оновитися, так він передбачає самостійне (автоматичне) оновлення.

2. У випадках передбачають ручної або вибірковий спосіб поновлення, необхідно на офіційному сайті ігрового програми у вкладці «Гра», за датою знайти вийшло останнє оновлення. Виберіть необхідний файл і скачайте його в установчу папку World of Tanks.

Наступним дією необхідно запустити клієнт і при необхідності вказати шлях до оновлення на новий скачаний файл оновленні

3. У разі відмови в запуску клієнта, необхідно перевірити наявність на «дозвіл автоматичну установку оновлень». Якщо стоїть заборона, то гра не запуститься без оновлення і перезавантаження.

4. Часом потрібно в настановної папці знайти «Лаунчер» і запустити його. Така дія підштовхне гальмує систему до швидкого оновлення.

5. Останнім способом того як оновити клієнт гри World of Tanks і вирішити проблеми з не запускається грою після поновлення, можна назвати усунення заборонених модифікацій.

Саме велика їх кількість деколи не дають дозвіл на автоматичне оновлення клієнта.

Тому як би, не було сумно «чесним» гравцям, але доведеться видалити всі заборонені мод і запустити клієнт для поновлення. Згодом, звичайно ж, можна знову завантажити, і встановити всі необхідні мод паки. Але знову, ж це на свій страх і ризик, так як вони є забороненими і в майбутньому вони можуть так само бути джерелом таких проблем.

Офіційні моди можна не чіпати, вони ніяких глюків не можуть викликати і при видаленні Читерна модов, інші не варто чіпати.

Ссылка на основную публикацию