Як оновити opera на windows 7: інструкція

Перед користувачем, який тільки починає близько знайомитися з всесвітньою павутиною, постає питання про вибір веб-оглядача. Насправді, вибрати найбільш підходящий браузер – справа нескладна. Наприклад, новачкові найкраще віддати перевагу Opera. Це всесвітньо відомий оглядач, якому не натішаться мільйони людей у ​​всьому світі! Головна перевага цього веб-браузера полягає в тому, що він надзвичайно простий у використанні. Немає потреби влаштовувати «танці з бубном», його інтерфейс зрозумілий навіть дуже недосвідченому користувачу. Крім того, Опера абсолютно безкоштовна, що теж радує.
Але в даній статті я хотіла б обговорити питання оновлення даного браузера. Зокрема, питання про те, як оновити opera на windows 7 є актуальні в мережі, тому мені хотілося б його розкрити докладніше.

Як оновити Opera

Оновлення будь-якої програми виходять досить-таки часто, як приклад, можна навести оновлення Google Chrome. Таким способом розробники ліквідовують дрібні або великі недоліки, які присутні в попередніх версіях. Відповідно, щоб програма або додаток працювало коректно, важливо стежити за тим, щоб воно вчасно оновлювалося.

Само собою, Опера не є винятком, і вона також потребує регулярного оновлення. Для початку необхідно дізнатися, чи вийшли поновлення або, можливо, на вашому комп’ютері встановлена ​​остання версія браузера. Щоб упевнитися, натисніть на кнопку в лівому верхньому кутку оглядача, і в меню виберіть «Про програму».

Відкриється вікно, в якому відображена діюча версія Opera, а також написано, чи є оновлення. Якщо вони є, вам потрібно завантажити свіжу версію браузера на свій комп’ютер, причому від вас нічого не потрібно, так як в версіях, старше 12-ої, закладений механізм автоматичного оновлення.

До речі, якщо з якихось причин автообновление не спрацьовує, ви можете зайти на офіційний сайт Опери і завантажити нову версію. Вона встановиться поверх старої, що, в принципі, по функціональності нічим не відрізняється від автоматичного оновлення. І заново встановлювати плагіни, наприклад, Adblock швидше за все не доведеться.

Оновлення 12-ої версії Opera

Деякі користувачі продовжують використовувати 12-ую версію браузера, так як вона дуже зручна. Хочу звернути вашу увагу на той факт, що ця версія не показує наявність оновлень, і щоб оновитися, вам потрібно буде завантажити вручну найостаннішу версію. Та, в свою чергу, буде завантажена окремо від версії 12, проте всі важливі дані (закладки, історія, паролі і т.д.) будуть автоматично імпортовані.

Як бачите, незалежно від того, яка у вас поточна версія браузера Opera, в будь-який момент ви можете його відновити. Це дуже важливо, адже зі старою версією браузер може працювати некоректно, та й взагалі, виходити в інтернет з застарілою версією веб-браузера небезпечно для вашого комп’ютера.

Ссылка на основную публикацию