Як оповістити користувача про схвалення коментаря

плагін Comment Approved

Отже, вигода для обох сторін очевидна, залишається встановити плагін «Comment Approved»І відредагувати опції оповіщення. Доповнення повністю відповідає поставленому завданню, має простий інтерфейс і, що важливо, сумісно з останніми версіями движка (4.2.x)

Архів з плагіном можна скачати з офіційного каталогу WordPress -, або через пошук скориставшись вбудованим монтажник. Мені здається, але друге більш доступно і займе кілька секунд:

  1. Відкрийте адмін-панель WordPress на своєму сайті;
  2. Перейдіть в розділ «Модулі» і клацніть пункт «Додати новий»;
  3. У рядку пошуку вводимо назву шуканого плагіна «Comment Approved»І тиснемо клавішу« Enter »;
  4. У таблиці результатів натискаємо на кнопку «Встановити» навпроти першого найменування «Comment Approved»;
  5. Після закінчення процесу установки, клацаємо гіперпосилання «Активувати».

Плагін запущений, тепер слід налаштувати ряд опцій, і для цього перебираємося в розділ «Налаштування», і вибираємо пункт «Comment Approved».

Перше, що треба відредагувати зміст повідомлення електронної пошти, яке отримає коментатор. І так як воно англійською можете скористатися онлайн-перекладачем або скласти свій текст:

  • Subject – тема листа, наприклад, Ваш коментар схвалили. Відобразитися у відповідному полі вхідного листа.
  • Message – повідомлення, важливо зберегти дві змінні% name% і% permalink%. Перша відповідає за вставку імені, зазначеного користувачем, а друга за висновок актуальною посилання на запис. Зміст на ваш розсуд.

Спускаємося нижче, і виставляємо дві галочки. Перша «Enable» включає висновок повідомлення для потенційного коментатора, друга «Default state» – за замовчуванням відзначить опцію оповіщення.

І остання пара опцій, вкаже ім’я та адресу електронної пошти відправника. Також налаштовується на ваш розсуд, можна вказати основний e-mail адміністратора або створити окремий ящик, а в поле імені рекомендував позначити назву веб-сайту. І завершуємо настройку натисканням кнопки «Save» для збереження внесених змін.

замість післямови

Таким чином, функція оповіщення про схвалення коментаря успішно встановлена, і готова до роботи. При особистому знайомстві, можна помітити, що рядок у формі коментарів «Notify me by email when my comment gets approved.» Також англійською, і щоб це виправити доведеться відредагувати файл плагіна.

Повертаємося в розділ «Модулі» і під назвою клацаємо посилання «Змінити». Перед нами відкриється «Редактор плагінів», де в правій колонці вибираємо файл «comment-approved / classes / main.php».

Запускаємо вбудований пошук (Ctrl + F) і вводимо «Notify me by email when my comment gets approved.« Без лапок, виділений текст замінюємо на свій по-російськи. Не забуваємо натиснути “Оновити файл» для завершення редагування.

Ссылка на основную публикацию