Як ОС Windows 7 інсталювати з диска, флешки і без диска

На жаль, але практично всі, виготовлене людськими руками, з часом перестає правильно функціонувати. Це правило поширюється не тільки на реально відчутні предмети, а й на такі речі, як інформаційні продукт. У випадку з операційними системами таке теж можливо. Тому іноді набагато простіше перевстановити Windows 7 на комп’ютер, ніж намагатися відновити її функціональність.

Природно, виникає питання – як перевстановити Windows 7? Насправді для цієї процедури не потрібно володіння якимись специфічними знаннями. Досить мати під рукою все необхідне для задуманого процесу, трохи вільного часу і розуміння тієї інформації, яка буде запропонована для ознайомлення нижче.

Підготовчий етап

Щоб перевстановити Windows 7 на ноутбуці або на стандартному ПК буде потрібно спочатку виконати деякі підготовчі дії. Перш за все, отримати джерело для того, щоб здійснити задуману процедуру.

 • Тобто, необхідно: Зайти в інтернет. Завантажити необхідний образ.
 • Записати образ на носій.

Виходить, що у користувача є два варіанти:

 • Перевстановити Windows 7 з флешки.
 • Перевстановити Windows 7 з диска.

Перший – більш переважно, оскільки цей тип носія вважається більш надійним і рідше підводить, тоді як незначна подряпина на диску може поставити хрест на будь-яких починаннях користувача. Як створити джерело, що дозволяє перевстановити Windows 7 без диска або з ним, можна дізнатися в одній зі статей, розміщеної на нашому ресурсі.

Наступний крок – аналіз розділу жорсткого диска, куди планується розміщення нової ОС. Вся справа в тому, що при вирішенні даного завдання буде виконано видалення всієї інформації з такого розділу. Тому важливо переконатися, що всі важливі дані користувача були перенесені в інше місце.

Природно, що необхідно переконатися у відповідності параметрів ПК з тими вимогами, які передбачає експлуатація Сімки. Зрозуміло, що для того, щоб перевстановити Windows 10 на Windows 7, цього робити не потрібно, так як Десятка – більш свіжа і витратна операційна система.

А ось якщо раніше зграя XP, то необхідно подбати про наступне:

 • Обсяг вільного простору – мінімум 15 Гб.
 • Частота робочого процесора – мінімум 1 Ггц.
 • Оперативка – не менш 1-го Гб.

Якщо все підготовчі роботи проведені, то можна приступати до основного етапу

Методика вирішення поставленого завдання

Виконати інсталяцію Сімки дуже просто. Можна перевстановити Windows 7 через біос, а існує варіант запуску процесу безпосередньо з тієї системи, яка в даний момент стоїть у користувача.

У першому випадку необхідно:

 1. Ініціювати перезапуск комп’ютера.
 2. Перейти за допомогою натискання на «Del» в меню БІОС.
 3. Виставити пріоритет на потрібне джерело (диск або флешка).
 4. Зберегти зміна, зробити черговий перезапуск.

У другій ситуації потрібно просто увійти в ОС, вставити джерело і натиснути на файл установки.

Після запуску процедури з’являється віконце програми, де користувачеві буде потрібно натиснути на пропозицію про встановлення.

Подальший процес виглядає наступним чином:

 1. Після деякого періоду очікування, під час якого інсталятор аналізує систему, з’явиться нова пропозиція, яке стосуватиметься можливості підключення до мережі, щоб виконати завантаження актуальних оновлень. Якщо користувач намагається поставити собі зламану версію OS, то рекомендується відмовитися від такого варіанту.
 2. Наступний крок – читання умов ліцензійної угоди і згоду з ним, завдяки установки галочки у відповідному місці.
 3. У черговому вікні – вибрати повну установку.
 4. З’явиться список доступних розділів вінчестера, один з яких необхідно відзначити в якості остаточного розташування нової операційної системи (найчастіше він відзначений буквою С).
 5. Якщо все добре, то можна йти пити чай або каву – далі все відбувається в автоматичному режимі, який буде виконуватися приблизно такі півгодини.
 6. В кінці відбудеться перезавантаження комп’ютера, після якої перед користувачем з’являться варіанти подальших дій – повернутися в програму, або виконати вхід в тільки що поставлене Сімку.

Природно, що для повноцінної роботи потрібно внести ще декілька налаштувань:

 1. Вказати місце розташування користувача, використовувану в країні валюту і бажану розкладку клавіатури.
 2. Персоналізувати користувальницький профіль.
 3. Налаштувати параметри безпеки для основної учеткі (введення пароля).
 4. Ввести ліцензійний ключ продукту, якщо є така потреба.
 5. Встановити параметри часу / дати і включити автоматичну систему захисту ОС.

Усе. На екрані з’являється фірмовий логотип, після якого надається доступ до невинно чистому робочого столу щойно заробила операційної системи.

Ссылка на основную публикацию