Як отримати кваліфіковану допомогу по ремонту комп’ютерів

Виходячи з того, що з розвитком сфери інформаційних технологій з’явилася велика кількість різноманітних сервісів по ремонту та налагодженню комп’ютерної техніки, деколи складно зробити вибір. Як знайти недорогий і якісний сервіс? Є кілька факторів, на які варто звернути увагу.

Як правило, основними критеріями для вибору комп’ютерного сервісу є ціна і якість послуг, а точніше їх співвідношення. Кращим варіантом буде замовити вже перевірені послуги, наприклад, в сервісі, яким користувалися друзі або знайомі. Але, такий варіант не завжди може бути, і тому багато хто починає шукати інформацію про послуги в інтернеті. На жаль, недосвідчені користувачі мають ризик бути ошуканими, заплативши за надані послуги в два, а то і три рази більшу суму, ніж реальна їх вартість.

Ризик потрапити на прийом шахраїв досить великий і такі випадки – не рідкість. Щоб подібної ситуації не відбулося, необхідно дотримуватися простих правил, які допоможуть вибрати якісний сервіс з порядними співробітниками.

Що потрібно зробити, перш ніж замовляти послуг ремонту або настройки комп’ютера?

Отже, для початку визначтеся де будуть проводитися ремонтно-відновлювальні роботи. Можливо, вам зручно особисто доставити техніку в офіс найближчого сервісного центру або викликати комп’ютерного майстра. Останнє, дозволить вирішити проблему з комп’ютером або ноутбуком в домашній обстановці, а незначна поломка – збереже дорогоцінний час!

Друге, що потрібно зробити, це дізнатися повну вартість послуг. Будь-який професійний і добропорядний співробітник назве Вам конкретну ціну або точний діапазон цін за конкретну послугу і фактори, що впливають на її вартість. Якщо точну ціну назвати складно, то завжди є прайс-лист компанії, за яким вона надає послуги. Як правило, його можна знайти на сайті сервісу. В іншому випадку, Ви маєте ризик мати справу з шахраями.

Суть обману полягає в невиправданої націнці ха наданий ремонт або налаштування. Наприклад, співробітник може запитати 300-400 гривень за дефрагментацію диска. Для новачка це може і не викликати підозр, але будь-який впевнений користувач знає, що дану операцію можна (і потрібно періодично робити) запустити за пару кліків мишки. Для цього не потрібно особливих знань, а на Windows 10 взагалі за замовчуванням налаштована періодична дефрагментація диска. Завжди потрібно уточнювати конкретну вартість послуг під час дзвінка в компанію, щоб перед приходом майстра знати точну суму, яку Ви будете повинні йому за роботу.

Ще багато недосвідчених або недобросовісні співробітники можуть здійснювати переустановку операційної системи, коли це робити не потрібно. Наприклад, якщо не працює інтернет або не включається звук, зависає зображення. Всі ці проблеми легко усуваються за допомогою реінсталяціі або скасування драйверів, але ніяк не перевстановлення Windows. Може оновлення ОС і допоможе вирішити більшість з цих проблем, але це не завжди є необхідністю.

Таким чином, залишайтеся гранично уважними при замовленні послуг ремонту комп’ютерної техніки, і користуйтеся тільки перевіреними і якісними сервісами

Ссылка на основную публикацию