Як отримати партнерку на Youtube

Керівництва по Youtube
03.09.2016

Зовсім недавно, отримати партнерку на Youtube в країнах СНД могли лише обрані канали Youtube, мають сотні тисяч передплатників і мільйони переглядів. Але ті часи минули, і тепер будь-який користувач, будь-то з України або України, що володіє більш-менш розкрученим каналом може отримати партнерську програму. У цій статті я детально розповім Вам, як отримати партнерку на Youtube.

Так, що ж таке партнерка і що вона дає? Партнерська програма (або просто партнерка) – це спеціальна програма, за допомогою якої Ви стаєте партнером Youtube. Вона надає Вашому каналу нові можливості, яких не було раніше, і які ми зараз розглянемо детальніше:

  1. Дозволяє Вам заробляти на своїх відео в Youtube, якщо вони не порушують авторські права. Тому завжди заливайте відео, в яких відсутня чужа музика і відеоряд. Буває, біля відео з’являється напис “Збіг зі стороннім вмістом”. Таке виникає, якщо Ви використовували в своєму відео музику або відрізок з якогось фільму або кліпу. В такому випадку на подібному відео може час від часу з’являтися чужа реклама, за яку Ви не зможете отримувати гроші. Це не вважається злісним порушенням авторських прав, і якщо на Вашому каналі присутній хоча б один такий відео, то Ви все одно зможете отримати партнерку від Youtube, але не зможете його монетизувати.
  2. Отримавши партнерку, Ви зможете поставити банер з посиланнями в шапці каналу, за якими Ваші глядачі зможуть перейти в різні групи соціальних мереж, присвячені каналу і т.д.
  3. Без партнерки Ви не зможете ставити превью-картинки до своїх відео. Можливо, Ви бачили на youtube відео, на яких стоїть гарна прев’юшки? Отримавши партнерку, Ви теж зможете такі ставити на свої відео (вже не актуально).

Читайте також:

Розібравшись, що таке партнерка і навіщо вона потрібна, повернемося до головного, а саме, як отримати партнерку на Youtube? Почнемо з того, що існує безліч партнерських програм (на кшталт YouPartnerWSP), але в даній статті буде розглядатися тільки офіційна партнерка від Youtube.

Якщо ж ви хочете отримати партнерку від сторонньої медіамережі, то в статті “Кращі партнерки на Youtube” я перерахував пару партнерських програм, що надаються різними медіамережі. Можливо, ця інформація буде Вам корисна.

Ось критерії каналу, необхідні для отримання партнерки від Youtube:

  • Необхідно мати на своєму каналі мінімум 500 передплатників і 100000 переглядів;
  • На каналі не повинно бути відео, що порушують авторські права;
  • На каналі має бути не менше 10 відео;
  • Канал повинен існувати мінімум місяць.

Читайте також:

Якщо Ваш канал відповідає цим критеріям, можна зі спокійною душею отримувати партнерку. На жаль, країнам СНД поки не доступна партнерська програма, але трохи схитрувати і помінявши в “Настройках каналу” країну на США, ми все-таки зможемо її отримати. Не переживайте, Youtube не перевірятиме Ваше точне місце розташування, їм на це попросту плювати.

Читайте також:

Після зміни країни переходимо по і натискаємо на кнопку “Get Started”. Далі, слідуючи за інструкціями, і заповнивши спеціальну анкету, Ви нарешті зможете отримати партнерку.

Ось начебто і все. Щоб перевірити, чи підключена партнерка, перейдіть в “Менеджер відео” і перевірте наявність значка у вигляді долара біля відео. Якщо він є, то Ви все зробили правильно, і партнерка на Youtube підключена.

Наостанок побажаю Вам удачі і стабільного заробітку на Youtube! Якщо я Вам допоміг, поділіться цією статтею зі своїми знайомими або друзями і читайте свіжі статті, а так само отримуйте партнерку на Youtube!

Ссылка на основную публикацию