Як отримати преміум аккаунт в World of Tanks безкоштовно

Ви ще не знаєте, як отримати преміум аккаунт в World of Tanks безкоштовно? Це можна зробити декількома способами ось найпростіший з них. Потрібно увійти в свій аккаунт Wargaming, потім в гру ВоТ під цим же ніком, на який вам потрібен преміум аккаунт в світі танків. Потім перейти в власний аккаунт на сторінку «Подарунки в World of Tanks». Тут повинна бути кнопка з написом «Перевірити».

Перевірити подарунки – 1 день ПА

Натиснувши на неї, з’являється повідомлення про те, що для більш комфортної гри, вас очікують подарунки:
• Крейсер 2-го рівня «Діана»;
• 1 день преміум аккаунта;
• 500 дублонов.

Щоб отримати бонус, необхідно натиснути на ще одну кнопку нижче на сторінці. Через кілька секунд бонус зараховується на ваш аккаунт. Потім переходите на профіль World of Tanks і перевіряєте наявність преміум аккаунта. Якщо його немає, то значить, зробили щось неправильно або раніше отримали цей бонус.

Є спосіб отримати преміум з профілю, але тут буде не так просто!

В першу чергу потрібно встановити гру, якщо вона не встановлена, а потім трохи пограти. Виконавши кілька бойових завдань, ви отримаєте винагороду у вигляді токенов – це така ж ігрова одиниця, як і Голда. Але є єдина відмінність – що, токени можна заробити в самій грі, і зробити покупку в преміум магазині. Таким чином, купивши преміум за токени, в грі World of Warplanes – автоматом він перейде в танки. В іншому, як завжди!

Способи як отримати преміум аккаунт в World of Tanks безкоштовно і бажано якомога частіше. Кращим способом отримати преміум – це заробити на нього в інтернеті, багато школярів роблять саме так.

Існує безліч рекламних сервісів, на яких можна заробити гроші

Чи не забагато звичайно, але на прем вистачить! Суть заробітку така: одні люди платять за рекламу, а інші заробляють, виконані не складні завдання. Найпопулярніший з подібних порталів називається – Seo Sprint. Тут легко можна заробляти на день преміум аккаунта, тим більше виплати на електронні гаманці відбуваються миттєво. Потім залишиться увійти в преміум магазин через свій профіль в танках і купити преміум.

І ще одна важлива деталь, якщо все таки вирішили скористатися послугами рекламних агенств. Платіжну систему необхідно вибрати так, щоб на неї можна було виводити гроші з сервісу, а потім здійснювати покупки в ігровому магазині.

Ссылка на основную публикацию