Як отримати весь софт Microsoft безкоштовно

Всім доброго часу доби.

Інструкція, в першу чергу, розрахована на тих, хто не хоче піратів, але немає грошей або не хочеться їх витрачати. Якщо все проходить гладко, ми отримуємо повноцінну MSDN-підписку, яка дає доступ до величезної купи ліцензійного софта MS, причому самих останніх Pro / Enterprise версій. P.S. В інструкції не написано, як робити елементарні речі. Для цього є Google.

Що для цього потрібно? – прямі руки – трохи уяви і терпимості – дві облікові записи Microsoft і одна Facebook.

Рекомендую слідувати пунктам по порядку, інакше можна трохи заплутатися або зробити що-небудь не так.

Приступимо. Всі приклади заповнень є внизу інструкції. Заповнювати потрібно англійською. 1. Переходимо на microsoft.com/bizspark/signup/default.aspx і вибираємо відразу другий пункт *. * За умови, що хоча б один Microsoft-аккаунт вже є. Якщо немає, то тиснемо на перший, реєструємося, і дивимося п.1. 2. Вибираємо мову і натискаємо Next. Тепер бачимо сторінку з полями для введення інформації. Як заповнювати: Перший блок:

 • Ім’я, Прізвище та номер телефону не повинні бути справжніми, але повинні бути правдивими. Поштова адреса вказуємо той, яким ми авторизувалися в п.1.

Другий блок:

 • Company Name – має бути щось на кшталт “Team% будь-яке слово тут%”
 • Company URL: Тепер то, навіщо нам потрібен був аккаунт Facebook: Реєструємося або відразу входимо в свій аккаунт. Натискаємо на “Створити групу” в боковій колонці. Назва групи пишемо те, що написали в Company Name, і додаємо до 4-х учасників.
 • Company Email: То, навіщо нам потрібен другий MS-аккаунт. Тепер реєструємо ще один ящик, але, бажано, вказуємо назву з пункту Company Name і групи в Facebook. Тобто team% будь-слово%@outlook.com. Відповідно, створений ящик вказуємо в даний пункт. Я не думаю, що новий ящик обов’язковий, але це буде явний плюс в вашу карму
 • Date Founded: Бажано недавня дата, щось на зразок 02.2013
 • Number of Employees: вказуємо стільки ж, скільки додали друзів при створенні групи в Facebook (пункт Company URL) І ще + 1 (людина, яка реєструється)
 • Company Description: це найголовніший пункт! Потрібно написати, що “ми група Московка студентів з N чоловік, створили стартап два роки тому, займаємося розробкою програмного та апаратного забезпечення для людей з обмеженими можливостями / для виробництва того-то. Через рік буде представлений наш перший дослідний зразок, що стане проривом в даній області“. Увага! Цей текст прошу не копіпаст, а писати самому і по-своєму. Я думаю вони там не тупі, і копіпаст помітять відразу ж. Нарікати на себе! Також вкрай бажано текст цей писати англійською мовою.
 • Country / Region: в моєму випадку це Russia.
 • Company Address: вказуємо рандомний адресу вашого міста, про який ви написали в пункті Company Description
 • City / Locality і State / Province: В моєму випадку в обох полях потрібно вписати Moscow. Але все залежить від вашої уяви.
 • Zip / Postal Code: власне, вказуємо поштовий індекс міста, зазначеного пунктом раніше. Ось, наприклад, непоганий сайт на цю тему: indexp.ru

Ось приклади, як потрібно заповнити форми: BizSpark:

Номер телефону писати було лінь, а щодо опису вище вже все викладено.

Facebook:

Також потрібно додати аватарку групи, можна просто картинку з гугла, але що стосується теми групи. І бажано в опис групи додати текст, який ви написали в Company Description

Нагадую, що все, що зазначено мною в полях для заповнення потрібно замінити, так бажано якось оригінальніше. Інакше вашу заявку точно ніхто не прийме. Все, тиснемо “Next” і чекаємо відповіді на основне ящик, до 5 днів.

Коли отримали доступ, переходимо на msdn.microsoft.com/ru-ru/subscriptions/downloads/, авторізіруемся і качаємо, чого душа забажає:

У підсумку, за 15 хвилин заповнення форм і 3-5 днів просто очікування, ми отримали повноцінну MSDN-підписку і деякі фішки, начебто Azure, VS Online, літературі MS і т.д.

Інструкцію прошу копіпаст і викладати куди хочете.

Ссылка на основную публикацию