Як передати через Інтернет технічні характеристики комп’ютера

При зверненні на комп’ютерний сайт, блог, форум або до конкретного фахівця в онлайн-режимі за допомогою у вирішенні апаратної проблеми з комп’ютером користувачам доводиться стикатися з описом поточної ситуації – що за системна плата, який процесор, яка відеокарта, скільки оперативної пам’яті. Отримати інформаційну зведення про апаратне і програмне забезпечення можна і штатними засобами Windows, і за допомогою сторонніх програм. Останні в багатьох випадках можуть запропонувати більше, ніж відомості про систему, що видаються штатної утилітою операційної системи MSinfo32. Одні програми відображають найдрібніші деталі в конкретному напрямку, як, наприклад, утиліта GPU-Z для визначення характеристик відеокарти. Інші програми можуть надавати детальні відомості про будь-який зі складових комп’ютера. У числі таких – безкоштовна програма Speccy, яка не тільки може показати характеристики комп’ютера своєму власникові, а й допоможе йому донести потрібну інформацію потрібним людям. Саме з її участю і будемо вирішувати питання з передачею по Інтернету технічних характеристик комп’ютера.

– продукт компанії Piriform, яка зарекомендувала себе на ринку софта завдяки програмі CCleaner, воістину гідної звання народного чистильника-оптимізатора Windows. У безкоштовної редакції Speccy відображає тільки основні відомості про апаратні характеристики комп’ютера, тим самим залишаючи право на життя платної версії програми Pro для повного аналізу системи. Але навіть у безкоштовній редакції Speccy отримаємо термометр для материнської плати, процесора, відеокарти і вінчестера, а також зведення даних по операційній системі.

Як всю цю інформацію опублікувати в Інтернеті? Для цих цілей у творців Speccy є власний веб-ресурс, куди можна помістити зроблений програмою знімок конфігурації комп’ютера і відкрити публічний доступ до цього знімку за посиланням. У меню «Файл» програми є кілька варіантів збереження знімка конфігурації комп’ютера: його можна зберегти у форматі текстового TXT-файлу, файлу XML і файлу типу «.speccy» – формату самої Speccy, нею ж цей тип файлів і відкривається. Ці можливості програми можна використовувати, наприклад, при особистій зустрічі з фахівцем по апгрейду комп’ютера. Щоб не тягнути в сервісний центр системник, можна перекинути на флешку будь-який з типів файлів з відомостями про комп’ютер, а у випадку з рідним форматом Speccy – ще і її портативну версію.

Але повернемося до питання передачі технічних характеристик комп’ютера через Інтернет. І для цього вибираємо пункт меню «Опублікувати знімок». Спливе невелике віконце, де будуть пояснені окремі нюанси публікації знімка конфігурації комп’ютера. Тиснемо «Так».

У наступному віконці стануть доступні варіанти копіювання посилання в буфер і її відкриття у вікні браузера прямо зараз.

Власне, і все. Тепер залишається посилання з буфера обміну передати будь-якими засобами інтернет-зв’язку потрібній людині або викласти її на комп’ютерному сайті, блозі, форумі.

Відкрили посилання у вікні браузера побачать в структурованому переліку все те, що відображає Speccy в своєму інтерфейсі.

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию