Як передати файли по кабелю між комп’ютерами? .

Як передати файли по кабелю між двома комп’ютерами.

Думаю, чимала кількість користувачів знайомі з ситуацією, коли потрібно було передати великий файл. Гигов десь на 30 – 40. На роботі, вдома … Як ви робите? Варіант з флешкою ​​може не прокатати – не всякий файл дробиться на частини. Найближчий варіант за логікою – зовнішній диск. Але у кожного він є, і чи завжди під рукою (та ще з вільним простором). А от підключення ноутбука до комп’ютера через кабель – цілком реальне завдання. Гаразд. Розглянемо варіант як передати файл по кабелю між двома комп’ютерами або ноутбуками під управлінням ОС Windows.

Для роботи нам знадобляться:

  • два комп’ютери, обидва – з паролями до облікових записів (якщо не було, поставте найпростіший)
  • Ethernet-кабель

В останньому пункті рідко криється підступ, що стосуються якості самого кабелю. Я рекомендую на майбутнє придбати кабелі марки CAT5e або CAT6, хоча для такої операції підійде і звичайний, не дуже довгий CAT5. Про те, в чому відмінності в мережевих Ethernet-кабелях, ми поговоримо в одній з наступних статей. А зараз просто візьмемо сказане за основу. Так, і кабель, звичайно, повинен бути з обох сторін обжатий коннекторами 8P8C.

Як передати файли по кабелю: погнали

Для того, щоб обидві Windows один одного побачили, на обох комп’ютерах проведемо ось ці настройки. Забігаючи вперед скажу, що основні проблеми з налаштуванням підключення лежать в сфері присвоєння обом машинам. Так що, якщо ви, наприклад, підключаєте ноутбук до настільного комп’ютера, то попередньо вимкніть модуль Wi-Fi в диспетчері пристроїв. Так можна уникнути багатьох помилок створенні нашої маленької майбутньої мережі.

  • Комп’ютери поруч, Джекер кабелю в портах мережевих карт обох машин, обидва комп’ютера включені
  • У будь-якого комп’ютера наберіть

control.exe / name Microsoft.NetworkandSharingCenter

  • зліва виберіть Змінити додаткові параметри спільного доступу
  • розгортаємо розділ Гостьова або загальнодоступна параметрів загального доступу. перевірте налаштування Включити мережеве виявлення і Включити загальний доступ до файлів і принтерів: Обидва повинні бути включені
  • Спускаємося нижче до розділу Все мережі. Розгорнувши, включаємо пункти (1) Включити загальний доступ, щобв загальних папках, (2) Використовувати 128-бітове шифрування… і (3) Включити загальний доступ з парольного захистом. Зберегти.
  • Ту ж саму процедуру перевіряємо на комп’ютері другому. З’явився в треї у годин значок комп’ютера з жовтим трикутником буде сигналізувати про те, що в кабелі зажевріла життя.
  • Перезавантажте обидва комп’ютера.
  • Переконайтеся, що зв’язок.
Ссылка на основную публикацию